Lietuvoje

2016.03.17 14:37

A. Butkevičius finansų ministre siūlys skirti R. Budbergytę

BNS2016.03.17 14:37

Premjeras Algirdas Butkevičius finansų ministre vietoj Rimanto Šadžiaus siūlys skirti Rasą Budbergytę. Tai jis patvirtino ketvirtadienį žurnalistams Seime.  

„Taip, siūlysiu ponią Budbergytę į finansų ministrus. Todėl, kad jos kompetencija atitinka finansų ministro pareigoms užimti“, - pareiškė vyriausybės vadovas.

A. Butkevičius vėliau BNS sakė, kad su R. Budbergyte jau aptarė jos kandidatavimą į finansų ministrus.  

„Keletą kartų... Kaip sakyti, galutinio sprendimo nebuvo dar. Šiandien, galiu pasakyti, kad apie tai kalbėjome“, – BNS sakė A. Butkevičius.

Lietuvos atstovė Europos Audito rūmuose R. Budbergytė BNS trečiadienį patvirtino dalyvausianti spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose su valdančiąja Socialdemokratų partija.

Paklaustas, ar jau yra nutarta, kokioje pozicijoje - vienmandatėje ar daugiamandatėje apygardoje R.Budbergytė sieks parlamentarės mandato, premjeras sakė, kad tokio sprendimo dar nesą.

„Pas mus pirmiausia turi būti... žmonės turi kandidatuoti vienmandatėse apygardose, aišku, tada ir sąraše“, – BNS teigė jis.

R. Budbergytės kadencija Europos Audito Rūmuose baigiasi gegužės mėnesį. Finansų ministre ji galėtų tapti, jeigu dabartinis ministras R. Šadžius bus paskirtas Lietuvos atstovu Europos Audito Rūmuose.

Populiariausi

Saulius Skvernelis

Lietuvoje

2020.07.08 14:28

Premjeras paaiškino, kodėl prakalbo apie kaukių grąžinimą: matome, kitur antros bangos kilimas yra žaibiškas Skvernelis: atvežtiniai atvejai kelia didžiausią riziką; atnaujinta 14.48

5
Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32