Naujienų srautas

Lietuvoje2016.03.17 14:37

A. Butkevičius finansų ministre siūlys skirti R. Budbergytę

BNS 2016.03.17 14:37

Premjeras Algirdas Butkevičius finansų ministre vietoj Rimanto Šadžiaus siūlys skirti Rasą Budbergytę. Tai jis patvirtino ketvirtadienį žurnalistams Seime.  

„Taip, siūlysiu ponią Budbergytę į finansų ministrus. Todėl, kad jos kompetencija atitinka finansų ministro pareigoms užimti“, - pareiškė vyriausybės vadovas.

A. Butkevičius vėliau BNS sakė, kad su R. Budbergyte jau aptarė jos kandidatavimą į finansų ministrus.  

„Keletą kartų... Kaip sakyti, galutinio sprendimo nebuvo dar. Šiandien, galiu pasakyti, kad apie tai kalbėjome“, – BNS sakė A. Butkevičius.

Lietuvos atstovė Europos Audito rūmuose R. Budbergytė BNS trečiadienį patvirtino dalyvausianti spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose su valdančiąja Socialdemokratų partija.

Paklaustas, ar jau yra nutarta, kokioje pozicijoje - vienmandatėje ar daugiamandatėje apygardoje R.Budbergytė sieks parlamentarės mandato, premjeras sakė, kad tokio sprendimo dar nesą.

„Pas mus pirmiausia turi būti... žmonės turi kandidatuoti vienmandatėse apygardose, aišku, tada ir sąraše“, – BNS teigė jis.

R. Budbergytės kadencija Europos Audito Rūmuose baigiasi gegužės mėnesį. Finansų ministre ji galėtų tapti, jeigu dabartinis ministras R. Šadžius bus paskirtas Lietuvos atstovu Europos Audito Rūmuose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi