captcha

Jūsų klausimas priimtas

Premjeras: pensijų reforma nestabdoma, norime ją pagrįsti ekonominiais skaičiavimais

Premjeras Algirdas Butkevičius tvirtina, kad socialdemokratai pensijų reformos nestabdo, o tik nori ją pagrįsti ekonominiais skaičiavimais.
 
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius tvirtina, kad socialdemokratai pensijų reformos nestabdo, o tik nori ją pagrįsti ekonominiais skaičiavimais.

„Socialdemokratai tikrai nesiruošia stabdyti pensijų reformos. Negyvenkime sąmokslo teorijomis. Ši diskusija, prasidėjusi pirmadienį, tęsiasi dėl vienos pagrindinės priežasties – finansų ministras buvo išvykęs į komandiruotę ir grįžo tik vakar vėlai vakare. Nutarimui reikia jo parašo“, – trečiadienį po Vyriausybės pasitarimo žurnalistams sakė Vyriausybės vadovas.

A. Butkevičius pažymėjo, jog atliekant pensijų reformos ekonominį pagrindimą svarbu atsižvelgti į 2014 m. finansinę perspektyvą ir griežtai laikytis finansinės drausmės įstatymo.

„Planuojant 2014 m. biudžeto išlaidas turėsime atsižvelgti į penkių paskutinių metų valstybės biudžeto pajamų vidurkį. (...) Bus pateikti skaičiavimai, ar reikės papildomų lėšų reformai. Visi sprendimai turi būti priimami remiantis ekonomine logika“, – kalbėjo Premjeras.

Jo teigimu, Finansų ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų atstovai surengs pasitarimą šiuo klausimu ir kitą savaitę pristatys savo poziciją bei skaičiavimus.

„Variantas stabdyti reformą – negalimas (...), bus priimtas pats protingiausias ir išmintingiausias sprendimas Lietuvos žmonių labui“, – kalbėjo A. Butkevičius.

Primename, kad antradienį vakare Seimo vicepirmininkas Algirdas Sysas antradienio vakarą „Žinių radijo“ laidoje „Aktualusis interviu“ patvirtino, kad socialdemokratai stabdys pensijų reformą.

Pasak jo, pensijų reforma remia turtingesniuosius, o tai esą nepriimtina valdantiesiems, todėl reforma turėtų būti atšaukta.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...