Lietuvoje

2016.03.16 10:35

A. Pitrėnienė: dėl mokytojų algų kėlimo pinigų vaikams nesumažės

LRT RADIJAS, LRT.lt2016.03.16 10:35

Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas kviečia švietimo ministrę Audronę Pitrėnienę paaiškinti pasirodžiusią informaciją, kad pinigai mokytojų algų kėlimui gali būti skiriami vaikų neformaliojo švietimo finansavimo sąskaita. Apie tai praneša portalas Delfi.lt, kuris skelbia, kad ministerija nori iš moksleivio krepšelio sudėties išbraukti finansavimą neformaliajam švietimui. Jam tikimasi rasti lėšų iš kitų šaltinių. Seimo komiteto narys Valentinas Stundys sako, kad ministrės prašoma paaiškinti, iš ko bus didinamos mokytojų algos.

Ministrė A. Pitrėnienė sako, kad finansavimas neformaliajam ugdymui bus numatytas. Reikalingų lėšų tikimasi gauti iš Europos Sąjungos. Švietimo ir mokslo ministerija tikisi spėti parengti dokumentus, kad nuo balandžio mėnesio būtų skirti pinigai.

„Niekas jokių pinigų nenuims. Tik pasikeis finansavimo šaltinis. Mes suradome galimybę – finansuosime [moksleivio – LRT.lt] krepšelį iš Europos fondų pinigų. Viskam yra ruošiamasi. Dirbame kartu su Finansų ministerija, vyriausybe, su premjeru tai yra suderinta“, – LRT RADIJUI teigė A. Pitrėnienė.

Finansavimas neformaliajam ugdymui mokiniams skiriamas nuo praėjusių metų.

Populiariausi

Į Kauną atskraidintos apsaugos priemonės.
9

Lietuvoje

2021.04.22 10:06

SAM kreipiasi į prokurorus – Lietuvos medikų nepasiekė maždaug 20 vagonų apsaugos priemonių

žala – daugiau nei 900 tūkst. eurų; atnaujinta 13.24
9
Greitoji pagalba

Lietuvoje

2021.04.22 17:13

Tragedija Vilniuje: šalia daugiabučio namo rastas mirusio mažamečio kūnas

pareigūnai kol kas neatmeta įvairių mirties versijų
Jaroslavas Narkevičius

Lietuvoje

2021.04.22 13:47

Narkevičius nenumano, kur įtariamai galėjo dingti apsaugos priemonių siunta, buvęs viceministras spėja klaidas dokumentuose

„Hoptrans logistics“: prekių trūkumai nebuvo nustatyti; atnaujinta 15.05