captcha

Jūsų klausimas priimtas

L. Linkevičius: neaišku, apie kokius pasiektus tikslus Sirijoje kalba V. Putinas

Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus teigimu, Rusijos prezidento Vladimiro Putino pareiškimai apie Sirijoje pasiektus užsibrėžtus tikslus prasilenkia su tuo, ką Kremliaus vadovas kalbėjo, įvesdamas pajėgas į šią šalį.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Lietuvos diplomatijos vadovo teigimu, tikrieji Rusijos planai išvedant dalį karių iš Sirijos paaiškės ilgesnėje perspektyvoje.

„Glumina dar vienas aspektas: kai įvedė savo pajėgas (į Siriją, – ELTA), prezidentas V. Putinas sakė, kad pagrindinė priežastis yra kova su terorizmu. Kai dabar jis pareiškia, kad visi tikslai yra pasiekti, mes abejojame, ar kova su terorizmu Sirijoje pasibaigė“, – telefonu iš Kijevo teigė L. Linkevičius.

Apie dalies sausumos ir aviacijos pajėgų atitraukimą iš Sirijos atgal į Rusiją V. Putinas pranešė pirmadienio vakarą, o pirmieji bombonešiai iš Hmejmimo bazės, Sirijos vakarinėje dalyje, atgal į Rusiją išskrido antradienį. Antradienio popietę Rusijos gynybos ministro pavaduotojas Nikolajus Pankovas pranešė, kad Sirijoje likusi aviacija toliau tęs antskrydžius prieš teroristų taikinius.

Platesnio masto Rusijos karinė kampanija Sirijoje truko maždaug 5 mėnesius, o Vakarų šalys teigia, kad Maskvos įsikišimas į konfliktą leido Basharo al Assado kariuomenei konsoliduotis ir atkovoti dalį sukilėlių užimtų teritorijų.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...