Lietuvoje

2016.03.15 17:21

Patvirtinta Seimo pavasario sesijos darbų programa

LRT.lt2016.03.15 17:21

Seimas posėdyje patvirtino pavasario sesijos darbų programą, kurioje – daugiau kaip 700 teisės aktų projektų. Už Seimo nutarimą balsavo 57 Seimo nariai, prieš – 3, susilaikė 28 parlamentarai.

Vyriausybė į sesijos darbų programą pasiūlė įrašyti 195, Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė – 22, Seimo nariai (frakcijos) – daugiau kaip 400 įstatymų projektų. Be to, sesijoje bus išklausytas šalies vadovės D. Grybauskaitės metinis pranešimas, vyriausybės metinė veiklos ataskaita.

Pavasario sesijoje tarp pagrindinių Seimo darbų išlieka naujojo socialinio modelio įstatymų projektų svarstymas. Socialinis modelis apima 7 pagrindinius ir 27 lydimuosius teisės aktų projektus, susijusius su užimtumo didinimu, darbo santykių reglamentavimo tobulinimu ir socialinio draudimo tvarumu. Pagal darbų programą taip pat numatoma svarstyti pasiūlymus, susijusius su stabiliu ekonomikos augimu, skaidriu ir efektyviu viešuoju valdymu, energiniu efektyvumu ir energinio saugumo didinimu, švietimo, mokslo ir kultūros, sveikatinimo politikos įgyvendinimu, šalies gynybos ir saugumo stiprinimu, teise ir teisėtvarka, vaiko teisių apsauga.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Tomas Vytautas Raskevičius
Išskirtinis interviu 11