Lietuvoje

2016.03.11 10:58

Kovo 11-ąją Vilniaus šviesoforai „įjungė“ trispalvę

LRT.lt2016.03.11 10:58

Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga visoje šalyje plevėsuoja trispalvės, o Vilniuje geltoną žalią raudoną „įjungė“ net šviesoforai. Penktadienį penkių Gedimino prospektų sankryžų šviesoforai sukeitė spalvas vietomis  ir nušvito Lietuvos vėliavos spalvomis.

„Turime džiaugtis savo laisve ir jos atkūrimu. Šiandien net ir šviesoforai rodys ne sustojimo ženklus, o kvies mus švęsti. Tad džiaukimės nepriklausomybe ir įvertinkime tai, ką turime. Kviečiu visus prisijungti ir švęsti laisvę kartu“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Šviesoforai trispalve švies laikinai: šventinę kovo 11 d., nuo 9 val. iki 18 val. geltoną žalią raudoną vienu metu „įjungs“ centrinės sostinės gatvės šviesoforai: Gedimino pr. ir Šventaragio gatvės sankryžoje; Gedimino pr. ir A. Stulginskio gatvės sankryžoje;  Gedimino pr. ir Vasario 16-osios gatvės sankryžoje; Gedimino pr. ir J. Tumo-Vaižganto gatvės sankryžoje; Gedimino pr. ir A. Goštauto gatvės sankryžoje. Tuo metu eismą prospekte užtikrins kelių policininkai.

Penktadienį, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, transporto eismas Gedimino pr. draudžiamas iki 24 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt