captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prokuratūra aiškinsis, ar „Vijūnėlės pokalbiai“ buvo paviešinti teisėtai

Generalinė prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą, kad nustatytų, ar teisėtai buvo paviešintos pokalbių tarp Druskininkų mero Ričardo Malinausko ir ministrų kabineto narių stenogramos.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Pokalbių išklotinės buvo paviešintos kovo 1 d., po to, kai jas teisėsaugos institucijos perdavė Seimo Antikorupcijos komisijai.

„Pradėtas ikiteisminis tyrimas sudarys sąlygas išsamiai ir objektyviai ištirti bei įvertinti tokios informacijos sklaidos atitikimą teisėtam visuomenės poreikiui žinoti sprendimų, susijusių su valstybės valdymu, priėmimo aplinkybes bei tokios informacijos paskelbimo atitikimą Konstitucijos bei Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijos reikalavimams, garantuojantiems asmens privataus gyvenimo neliečiamybę“, – skelbia Generalinė prokuratūra.

Pokalbio stenogramos rodo, kad Druskininkų meras bendravo su aplinkos ministru Kęstučiu Trečioku ir kitais vyriausybės nariais, prašydamas paspartinti Vyriausybės nutarimo priėmimą dėl kurortinių apsaugos zonų naikinimo.

Kauno apygardos prokuratūroje ikiteisminis tyrimas dėl galimo neteisėto poveikio darymo buvo nutrauktas vasario pabaigoje – teisėsauga nerado jokių nusikalstamų K. Trečioko veikos požymių.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...