Lietuvoje

2016.03.02 16:07

„Susisiekimo paslaugoms“ vadovaus M. Gusarovienė

ELTA 2016.03.02 16:07

Prie Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ direktorės vairo stoja iki šiol laikinai direktorės pareigas ėjusi Modesta Gusarovienė. Ji laimėjo praėjusių metų gruodį Vilniaus miesto savivaldybės administracijos paskelbtą konkursą, surinkusi daugiausia balų. M. Gusarovienė nurungė kitus du konkurse dalyvavusius kandidatus.

Pasak naujosios „Susisiekimo paslaugų“ vadovės, Vilniaus miestas nuolat plečiasi, tiek ekstensyviai, tiek ir kokybiniu atžvilgiu. Todėl iššūkių, su kuriais tenka susidurti – tikrai netrūksta, ir būtina savo veiklą grįsti tik kryptingais ir konstruktyviais sprendimais.

„Būdami susisiekimą Vilniaus mieste koordinuojančia įmone, sieksime užtikrinti ne tik tai, kad tipinė vilniečio kelionė – ryte į darbą, o vakare namo – sutrumpėtų, bet ir kad kuo didesnė vilniečių dalis kasdienėms kelionėms rinktųsi daugiau ne asmeninį automobilį, o kitus alternatyvius būdus. Tai pasieksime tada, kai sostinės susisiekimo sistema bus efektyvi ir patogi, įskaitant viešojo transporto, automobilių ir dviračių sistemas, ir visa tai darysime kryptingai bei kompleksiškai“, – teigia M. Gusarovienė.

Naujoji „Susisiekimo paslaugų“ direktorė transporto sektoriuje dirba jau daugiau nei dešimtmetį, todėl ji tikisi darniai sujungti savo profesinę patirtį ir stiprius vadybinius įgūdžius. Nuo 2015 m. birželio, pakeitusi buvusį įmonės vadovą Gintą Bliuvą, ji laikinai ėjo direktorės pareigas.