Naujienų srautas

Lietuvoje2016.03.01 12:53

„Tvarka ir teisingumas“ siūlo tirti teisėsaugos veiksmus prieš koaliciją

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.03.01 12:53

Valdančioji „Tvarkos ir teisingumo“ partija siūlys Seimui sudaryti laikinąją tyrimo komisiją dėl teisėsaugos veiksmų rezonansiniuose tyrimuose, susijusiuose su koalicija. Tuo metu partijos pirmininkas Rolandas Paksas sako, kad vakarykščiai Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų veiksmai, kai jie apklausė R. Paksą bei pareiškė įtarimus dienraščio „Lietuvos Rytas“ vadovui, yra viešųjų ryšių akcija.

„Viešųjų ryšių akcija prieš politikus, prieš verslą, prieš laisvą žodį, žurnalistiką. Šiuo metu man suteiktas specialaus liudytojo statusas byloje, apie kurią aš sužinojau iš žiniasklaidos. STT eilinį kartą parodė, kad gali nebaudžiamai piktnaudžiauti procesinėmis teisėmis“, – sakė R. Paksas. 

STT pranešė, kad dienraščio „Lietuvos rytas“ akcininkui ir vyriausiajam redaktoriui Gedvydui Vainauskui bei premjero visuomeniniam konsultantui Antanui Zabuliui pareiškė įtarimus prekyba poveikiu, o Rolandą Paksą bei „Norfos“ prekybos tinklo vadovą Dainių Dundulį apklausė kaip specialiuosius liudytojus. 

STT aiškinasi du epizodus –  galimą poveikį Statybos inspekcijai, siekiant įteisinti „Norfos“ parduotuvę Prienuose, ir spaudimą, siekiant nutraukti neįvardijamą Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos tyrimą dėl sukčiavimo stambiu mastu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi