Naujienų srautas

Lietuvoje2016.02.29 20:23

Skraidančios voverės – augintiniai, turintys bendrų bruožų su šunimis

Banguotosios papūgėlės, jūrų kiaulytės, žiurkėnai ir katės – tokius naminius gyvūnėlius savo namuose anksčiau yra auginusi būsimoji veterinarė Laura Dobrovolskaitė. Šiandien mergina pažįstamus stebina mažais keturkojais, mokančiais sklandyti.

Kaunietės L. Dobrovolskaitės gyvenimas pasikeitė prieš metus. Tada į jos namus iš Jungtinių Amerikos Valstijų atkeliavo ypatinga siunta – keturios nykštukinės voverės skraiduolės. Viena porelė šiandien jau turi vaikučių, o Laura sako Lietuvoje neįprastais augintiniais negalinti atsidžiaugti.

„Vakarais, kai jie nori žaisti, bet jie yra narvelyje, jie pradeda loti. Iš tikrųjų, juokingai skamba, bet tai skamba kaip mažo šunyčio lojimas. Labai svarbu su jais žaisti. Kiekvienas yra labai charakteringas – vienas gali būti ramesnis, visą laiką prie rankų, labiau lįs į kišenes ir miegos, kitas lakstys ir jo nesustabdysi. Ir viena mūsų mergaitė yra tokia truputėlį piktesnė, tai, jeigu pakeli, ji visą laiką pyksta, bet, aišku, pasiimi ant rankų, tai jau tada nusiramina“, – pasakoja voverių skraiduolių augintoja.

Daugiau apie tai – LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi