Lietuvoje

2020.12.05 18:55

Sostinės centre sulaikyti du nesankcionuotos akcijos dalyviai

Ramūnas Jakubauskas, BNS2020.12.05 18:55

Sostinės centre šeštadienio vakarą sulaikyti du nesankcionuotos akcijos dalyviai, šiuo metu policija aiškinasi situaciją.

Vilniaus apskrities policijos atstovė spaudai Julija Samorokovskaja informavo BNS, kad apie 16 val. prie eglutės Katedros aikštėje susirinko iki 12 žmonių, persirengusių kalinių rūbais, ant kurių buvo lapai su užrašu „Aš laisvas“.

„Jie apėjo aplink Katedros aikštėje stovinčią eglę ir judėjo Gedimino prospektu. Buvo nusiųsti patruliai išsiaiškinti situacijos“, – sakė policijos atstovė.

Anot jos, atvykus pareigūnams, asmenys juos keikė, vienas iš akcijos dalyvių policininkui įspyrė.

„Jie keikėsi, vartojo pareigūnams skirtus necenzūrinius žodžius ir vienas pareigūnui spyrė (...) Du asmenys buvo sulaikyti. Jie pristatyti į komisariatą, pareigūnai aiškinasi situaciją“, – teigė J. Samorokovskaja.

Apie sumaištį sostinės centre šeštadienio vakarą pranešė naujienų portalas lrytas.lt. Iš filmuotos medžiagos matyti keletas policijos ekipažų, dešimtis pareigūnų, taip pat ir žmonės, pareigūnams skanduojantys „Fašistai, fašistai“ bei „Gėda, gėda“.

Šiuo metu šalyje galioja dėl koronaviruso plitimo grėsmės įvestas karantinas, jo metu susibūrimai viešose vietose draudžiami.

Populiariausi

Valdas Rakutis

Lietuvoje

2021.01.27 14:05

Konservatoriai ginasi Rakučio žodžių apie Holokaustą – pritrūko adekvatumo, tai asmeninė nuomonė Zingeris pasitraukė iš Rakučio vadovaujamos komisijos; atnaujinta 16.52

13