Naujienų srautas

Lietuvoje2016.02.26 08:57

Daugėja profilaktiškai savo sveikata besirūpinančių žmonių

Tai, kad atsiranda vis daugiau profilaktiškai savo sveikata besirūpinančių žmonių, pastebi sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos parodos Kaune organizatoriai. Kasmet šią parodą aplanko tūkstančiai žmonių. Šiemet joje – seminarai aktualiomis sveikatos temomis, nemokami sveikatos tyrimai, sporto treniruotės, sporto prekės ir paslaugos sveikatai.

Visas tris parodos dienas vyks paskaitos įvairiomis su sveikata ir sveikatingumu susijusiomis temomis. Daug dėmesio bus skiriama gyvenimo būdo, mitybos įtakai sveikatai, žaliavalgystei, šeimos, vaikų, paauglių ir tėvų psichikos sveikatai.

Taip pat didelis dėmesys – vėžio prevencijai ir vėžiu sergantiems žmonėms. Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija organizuoja konferenciją. Parodoje taip pat bus nemokamai atliekami sveikatos tyrimai, rengiama sporto prekių ir paslaugų mugė, Lietuvos Paramedikų asociacijos savanoriai mokys pirmosios pagalbos įgūdžių.

Parodoje sveikos gyvensenos ir sveikatingumo produkciją pristatys daugiau kaip 100 dalyvių. Per savaitgalį čia apsilankant laukiama apie 25 tūkst. žmonių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi