Naujienų srautas

Lietuvoje2018.11.24 11:44

R. Alekna: pasitraukimo priežastis ne ta, kurią skelbia

ELTA 2018.11.24 11:44

Iš Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Seimo narys S. Stoma pasitraukė ne dėl tos priežasties, kurią viešai skelbia.

Iš Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Seimo narys S. Stoma pasitraukė ne dėl tos priežasties, kurią viešai skelbia.

O todėl, kad artėjančiuose parlamento rinkimuose jam nebuvo patikėta Kauno vienmandatė Dainavos apygarda, teigia TS-LKD vykdomasis sekretorius.

Sužinojęs, kad partiją palieka praeitų metų rugsėjo 19 d. į TS-LKD gretas įsiliejęs Saulius S

toma, partijos vykdomasis sekretorius Raimundas Alekna nenustebo. Pasak R. Aleknos, tokio ne vieną partiją pakeitusio politiko poelgio buvo galima tikėtis, nes jam nebuvo patikėta Kauno vienmandatė Dainavos apygarda.

„S. Stomos pasitraukimo iš partijos motyvai labai aiškūs. Iš Tautos prisikėlimo partijos į TS-LKD perėjęs ir nė metų joje neišbuvęs Seimo narys į partiją atėjo turėdamas labai aiškų tikslą – artėjančiuose Seimo rinkimuose kandidatuoti vienmandatėje Dainavos apygardoje su mūsų partijos vėliava.

Dar kovo pabaigoje, kai Dainavos apygardoje TS-LKD skyrius demokratiškai nusprendė kandidatu siūlyti Kazimierą Kuzminską, o ne S. Stomą, kuris taip pat siekė šios apygardos, politikas pranešė, kad išeis iš partijos. Jis tik laukė tinkamos progos pasitraukti“, – teigia R. Alekna.

Jis pareiškė apgailestaująs, kad S. Stoma taip nekorektiškai pasielgė ir vietoje to, kad pateiktų tikruosius pasitraukimo iš partijos motyvus, kaltina partijos pirmininką.

ELTA primena, jog pirmadienį S. Stoma kreipėsi į TS-LKD Kauno Dainavos skyriaus pirmininką, pareikšdamas, kad išstoja iš partijos. Svarbiausia pasitraukimo priežastimi jis įvardijo partijos vadovybės ir visų pirma jos pirmininko Andriaus Kubiliaus „amoralią laikyseną prievartą patyrusios Garliavos mergaitės atžvilgiu“.

Garliavos istorijoje S. Stoma aktyviai palaikė Drąsiaus Kedžio šalininkus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi