Lietuvoje

2020.12.02 06:57

Orai: šiltesnių drabužių tikrai prireiks – toliau spaus šaltukas

LRT RADIJAS, LRT.lt2020.12.02 06:57

Artimiausiomis dienomis žymesnių kritulių šalyje nenumatoma, po žvarbios nakties temperatūra šiek tiek pakils, tačiau teigiama ji bus tik pietvakariniame pakraštyje, LRT RADIJUI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikė Simona Dalinkevičiūtė.

Kai kur ankstyvą trečiadienio rytą buvo net 8 laipsniai šalčio. Pasak sinoptikės, tai – šalčiausia naktis ir rytas šį sezoną.

Šią dieną, sinoptikės teigimu, orus lems anticiklono pietvakarinė dalis, dangų dengs nepastovus debesų sluoksnis, tad bus ir šiek tiek saulės. Žymesnių kritulių neprognozuojama. Vietomis bus slidu dėl plikledžio. Pūs apysmarkis ir vėsus pietryčių krypties vėjas, tad ryte keliaujantieji į darbus turėtų apsirengti kiek šilčiau – atrodys, kad yra vėsiau, nei rodo termometrai.

Beveik visoje šalyje vyraus 1-3 laipsnių šaltukas, tik pietvakariniame šalies pakraštyje galime sulaukti 1 laipsnio šilumos.

Ketvirtadienį gausesnių kritulių nenumatoma. Rytiniuose šalies rajonuose nakties temperatūra bus švelnesnė – apie 3–4 šalčio, o vakarinėje dalyje bus vėsiau ir temperatūra kris iki 5–7 laipsnių šalčio.

Daugiau – specialioje LRT.lt orų skiltyje.