captcha

Jūsų klausimas priimtas

Policija įspėja: apyvartoje vėl pasirodė netikri eurai

Po ilgesnės pertraukos Kauno policija pastebi, kad apyvartoje pasirodė netikri eurai. Per šiuos metus jau aptikta apie 30 netikrų eurų kupiūrų.
Facebook nuotr.
Facebook nuotr.

„Paskutiniu metu pastebime tendenciją, kad apyvartoje pradėjo cirkuliuoti padirbti eurai – 50 eurų nominalo. Dažniausiai juos gauname po inkasacijos, kai surenkami iš įvairių taškų pinigai“, – sako Kauno policijos vadovas Darius Žukauskas.

Jei kyla įtarimas, kad kupiūra gali būti padirbta, galima tai nesunkiai patikrinti.

„Yra paprastas ir visiems žmonėms prieinamas būdas pasitikrinti pinigą. Dauguma tų kupiūrų, kurias pastebime paplitusias Lietuvoje, tame tarpe ir Kaune, be ypatingų žinių galime nustatyti jis geras ar blogas. Yra vienas požymis, ne iki galo padarytas dalykas. Tikrame banknote viršutinis numeris yra juodos spalvos, o netikrame – rudos spalvos. Šiaip jie neblogos kokybės“, – sako Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus viršininkas Donatas Karalukas.

Būkite atidūs, apyvartoje pasirodė padirbti 50 eurų banknotai. Pagrindinis požymis - suklastotų banknotų numeriai parašyti rudomis raidėmis. Originaliuose banknotuose raidės yra juodos.

Posted by Lietuvos policija on 2016 m. vasario 25 d.

Dažniausiai pateikia ten, kur nėra pinigų tikrinimo aparatų – turguose, kioskuose. Manoma, kad šie pinigai padirbti ne Lietuvoje, o užsienyje.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...