Lietuvoje

2016.02.24 20:17

Liberalų sąjūdis į rinkimus nori žengti su E. Mildažyte

Vytenis Radžiūnas, LRT.lt2016.02.24 20:17

Liberalų sąjūdis savo gretose per rinkimus nori matyti LRT TELEVIZIJOS žurnalistę Editą Mildažytę, kuriai vasario 28 d. sukaks penkiasdešimt metų. „Penkiasdešimtmetis – gera proga atversti naują puslapį“, – LRT.lt komentavo LS pirmininkas Eligijus Masiulis.

LRT.lt šaltinių duomenimis, liberalai nori, jog spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose kartu su jais dalyvautų LRT TELEVIZIJOS žurnalistė E. Mildažytė. „Be jokios abejonės, norėtume ją matyti savo gretose. Bet kol nėra sutarimo, nėra ką komentuoti. Dar neturime galutinio sprendimo. Penkiasdešimtmetis yra gera proga atversti naują puslapį“, – portalui LRT.lt komentavo LS lyderis E. Masiulis.

Kad kol kas nėra galutinio susitarimo su E. Mildažyte, patvirtino ir kitas liberalų lyderis Antanas Guoga. „Iš kur sužinojote, kas sakė? Dar tikrai nėra sukirsta rankomis. Lankysiu ją jos gimtadienyje. Leidžiam žmogui atšvęsti, tada pažiūrėsime. Galiu tvirtai pasakyti, kad dar nėra susitarta“, – LRT.lt kalbėjo A. Guoga.

Pati E. Mildažytė tikina į rinkimus eiti neketinanti. „Su niekuo rankomis nesukirtau ir tikrai į jokius rinkimus neisiu. Jie pas mane važinėja ir siūlo, bet tai yra netiesa. Tikrai neisiu į jokią politiką nei su liberalais, nei su socialdemokratais, nei su konservatoriais“, – sakė E. Mildažytė.

Savo ruožtu E. Masiulis teigė esantis optimistas. „Suprantu, kad žmonėms yra sudėtinga pakeisti veiklą, bet esame optimistai ir tikimės geriausio“, – LRT.lt kalbėjo E. Masiulis.

Seimo rinkimai šiemet įvyks spalio 9 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.