Lietuvoje

2016.02.19 10:11

Orai: savaitgalis bus niūrokas

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.02.19 10:11

Artimiausiomis dienomis Lietuvoje numatomi debesuoti ir drėgni orai, galima tikėtis tiek sniego, tiek šlapdribos, vietomis galimas ir lietus, LRT RADIJUI sako sinoptikas Vytautas Sakalauskas.

Penktadienio orai turėtų būti niūrūs, debesuoti bei drėgni. Kris šlapdriba, lynos. Pietryčių ir rytų krypties vėjas suksis iš rytų ar net šiaurės, 4–9 m/s greičiu. Įdienojus temperatūra lėtai pakils iki 1–4 laipsnių šilumos.

Šeštadienį išliks debesuoti ir niūrūs orai. Vėl numatomi krituliai – galima tikėtis tiek sniego, tiek šlapdribos. Naktį vietomis pakibs rūkas. Vėjas dar labiau nurims ir bus nepastovios krypties. Naktį temperatūra sieks 0–2 laipsnius šilumos, tik Rytų Lietuvoje yra tikimybė, kad ji pažemės iki 1–2 laipsnių šalčio. Dieną temperatūra pakils iki 0–4 laipsnių šilumos.

Sekmadienį iš vakarų link Baltijos šalių priartės Atlanto ciklonas, tad stiprės pietų ir pietvakarių vėjas, dieną jis kai kur pasieks 15–18 m/s greitį. Šis vėjas atneš debesuotus orus ir kritulius – galimas sniegas, šlapdriba, taip pat ir lietus. Naktį temperatūra svyruos apie 0 laipsnių, dieną oras šils iki 2–5 laipsnių.