Naujienų srautas

Lietuvoje2016.02.18 16:14

Premjeras: yra du kandidatai sveikatos apsaugos ministro postui užimti

ELTA 2016.02.18 16:14

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius teigia, kad yra numatęs dvi kandidatūras į sveikatos apsaugos ministro postą, tačiau pavardžių neatskleidžia.

Pasak Vyriausybės ir socialdemokratų partijos vadovo, kandidato į ministrus pavardė paaiškės vasario 29 dieną, po partijos prezidiumo posėdžio.

„Turiu du kandidatus, bet, žinoma, reikia sulaukti visų procedūrų. Mūsų partijos statute yra nurodyta, kad prezidiumas turi tvirtinti kandidatą. Kandidatai yra pasirinkti, belieka sulaukti mūsų partijos prezidiumo posėdžio, kuris turi įvykti vasario 29 dieną. Tada tikrai sužinosite, kas bus sveikatos apsaugos ministru“, – teigė A. Butkevičius.

Partijos valia iš sveikatos apsaugos ministro posto pasitraukusią Rimantę Šalaševičiūtę nuo ketvirtadienio pavaduoja finansų ministras Rimantas Šadžius.

Trauktis iš pareigų R. Šalaševičiūtė nusprendė po to, kai sausio pabaigoje viešai prisipažino 2011 m. kovą savo giminaičio naudai davusi kyšį medikams. R. Šalaševičiūtė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) kaip liudytoja taip pat buvo apklausta tiriant galimas korupcijos apraiškas Šiaulių ligoninėje. Po šių įvykių R. Šalaševičiūtei trauktis pasiūlė tiek premjeras, tiek ir prezidentė.

Įvertinusi buvusios ministrės prisipažinimą apie kyšį STT konstatavo, kad R. Šalaševičiūtė dėl šios veikai taikomo senaties termino negali būti patraukta baudžiamojon atsakomybėn.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi