Lietuvoje

2020.11.22 10:35

Dėl COVID-19 prieš savaitę uždarytas Registrų centro padalinys Panevėžyje atnaujina veiklą

Milena Andrukaitytė, BNS2020.11.22 10:35

Dėl darbuotojams nustatyto koronaviruso prieš savaitę uždarytas Registrų centro padalinys Panevėžyje nuo pirmadienio atnaujiną veiklą ir aptarnaus klientus fiziškai.

Registrų centras taip pat ragina žmones naudotis elektroninėmis paslaugomis, o vizitą į padalinį rinktis tik neatidėliotinais atvejais, sakoma pranešime.

„Daliai darbuotojų sugrįžus iš priverstinės izoliacijos vėl galima fiziškai aptarnauti panevėžiečius, tačiau ir toliau juos raginame vengti nebūtino kontakto, išnaudoti mūsų teikiamų nuotolinių paslaugų privalumus, o vizitą rinktis tik esant būtinybei“, – sako Registrų centro Klientų aptarnavimo direktorė Daiva Karaliūnienė.

Anot pranešimo, prieš atnaujinant fizinį klientų aptarnavimą Panevėžio klientų aptarnavimo padalinio patalpos buvo
papildomai išvalytos, atlikta pilna vidaus dezinfekcija.

Keliems Registrų centro Panevėžio padalinio darbuotojams nustačius COVID-19, šis padalinys nuo lapkričio vidurio buvo laikinai uždarytas.

Populiariausi

Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.11.27 12:02

Dvi žinios iš Verygos: keisis izoliacijos tvarka jau persirgusiems COVID-19 ir nerimas dėl augančio mirčių skaičiaus griežtesnė tvarka gresia ugdymo ir prekybos sektoriams; atnaujinta 13.02

14
Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.11.27 07:43

Veryga apie tai, kaip sutiksime Kalėdas: esu labai skeptiškas, kad pavyks išsisukti vien rekomendacijomis COVID-19 audinių ūkyje „kelia nerimą“, laukiama veterinarinių išvadų