captcha

Jūsų klausimas priimtas

S. Skvernelis išsirinko, su kuria partija kandidatuos Seimo rinkimuose

Vienas populiariausių šalies politikų vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis apsisprendė Seimo rinkimuose kandidatuoti su Lietuvos socialdemokratų partija Žirmūnų rinkimų apygardoje. Tai DELFI patvirtino šaltiniai Socialdemokratų partijoje.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus miesto skyriaus taryba trečiadienį planuoja rinktis į posėdį, kuriame ankstesniam kandidatui Žirmūnuose Mariui Skarupskui bus paskirta kita Panerių rinkimų apygarda.

S. Skvernelis oficialiai nominuotas į Žirmūnų apygardą dar nebus, bet principinis sutarimas jau yra.

Pats S. Skvernelis nesutiko patvirtinti DELFI gautos informacijos ir sakė, kad informaciją apie kandidatavimą rinkimuose paskelbs, kai tam ateis laikas.

„Aš galiu pasakyti, kad kai aš sprendimus padarysiu, tai paskelbsiu apie juos viešai“, - DELFI teigė S. Skvernelis.

Neoficialūs šaltiniai taip pat teigia, kad S. Skverneliui gali būti skirta labai aukšta vieta sąraše – kalbama apie antrą ar trečią poziciją.

DELFI primena, kad į Vyriausybę S. Skvernelį formaliai delegavo „Tvarkos ir teisingumo“ partija, kuri dirba koalicijoje su soscialdemokratais ir Darbo partija. Dėl šios priežasties S. Skverneliui yra neparanku iš anksto skelbti apie dalyvavimą rinkimuose su socialdemokratais.

Naujoje Verkių rinkimų apygardoje dalyvaus buvusi Lietuvos atstovė Europos Sąjungos Audito Rūmuose Rasa Budbergytė, Fabijoniškėse kandidatuos disko metikas Virgilijus Alekna.

Lietuvos rinkimų sistema yra mišri, kuri reiškia, kad 71 Seimo narys išrenkamas vienmandatėse apygardose, kuriose balsuojama už konkrečius kandidatus, ir 70 parlamentarų mandatus laimi pagal partijų suformuotus kandidatų sąrašus.

Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatai vienmandatėse apygardose:

1. Naujamiesčio - Faustas Latėnas

2. Senamiesčio - Marija Aušrinė Pavilionienė

3. Antakalnio - Juras Požela

4. Žirmūnų - Saulius Skvernelis

5. Fabijoniškių - Virgilijus Alekna

6. Šeškinės - Algirdas Sysas

7. Justiniškių - Gediminas Kirkilas

8. Karoliniškių - Juozas Bernatonis

9. Lazdynų - Julius Pagojus

10. Naujosios Vilnios - Eduardas Šablinskas

11. Verkių - Rasa Budbergytė

12. Panerių - Marius Skarupskas

13. Šilainių - Birutė Vėsaitė

14. Aleksoto-Vilijampolės - neaišku

15. Centro-Žaliakalnio - Dainius Pavalkis

16. Kalniečių - Orinta Leiputė

17. Dainavos - Renata Drulienė

18. Petrašiūnų - Darius Razmislevičius

19. Panemunės - Linas Linkevičius

20. Danės - Jonas Sąlyga

21. Baltijos - Irena Šiaulienė

22. Marių - Lilija Petraitienė

23. Pajūrio - Benediktas Petrauskas

24. Aušros - Edvardas Žakaris

25. Saulės - Arvydas Mockus

26. Nevėžio - Egidijus Gaidamavičius

27. Vakarinė - Donatas Degenis

28. Aukštaitijos - Domas Petrulis

29. Marijampolės - Albinas Mitrulevičius

30. Alytaus - Julius Sabatauskas

31. Gargždų - Benediktas Juodka

32. Šilutės - Artūras Skardžius

33. Pietų Žemaitijos – Albinas Ežerskis

34. Tauragės - Darius Petrošius

35. Plungės - Rimantas Vaitkus

36. Palangos-Kretingos - Antanas Vinkus

37. Kuršo – Jonas Talmantas

38. Mažeikių - Irena Macijauskienė

39. Akmenės-Mažeikių – Mindaugas Balčiūnas

40. Telšių- Rimantė Šalaševičiūtė

41. Kelmės-Šiaulių – Alma Monkauskaitė

42. Raseinių-Kėdainių – Edmundas Jonyla

43. Kėdainių - Justas Pankauskas

44. Radviliškio - Algimantas Salamakinas

45. Kuršėnų-Dainų - neaišku

46. Žiemgalos – Saulius Margis

47. Pasvalio-Pakruojo- Petras Vaitiekūnas

48. Biržų-Kupiškio - Aleksandras Zeltinis

49. Anykščių-Panevėžio – Auksė Kontrimienė

50. Sėlos – Vytautas Saulis

51. Utenos - Milda Petrauskienė

52. Zarasų-Visagino - Algirdas Raslanas

53. Nalšios – Lina Kujalytė

54. Molėtų-Širvintų - Linas Jonauskas

55. Nemenčinės – Andrius Jozonis

56. Šalčininkų-Vilniaus - Algis Vaitkevičius

57. Medininkų - Zdislovas Skvarciany

58. Trakų-Vievio – Vytautas Zalieckas

59. Kaišiadorių-Elektrėnų - Marius Muižinikas

60. Jonavos - Rimantas Sinkevičius

61. Ukmergės - Arūnas Dudėnas

62. Jurbarko-Pagėgių - Bronius Pauža

63. Sūduvos – Juozas Olekas

64. Zanavykų – Mindaugas Bastys

65. Raudondvario – Raminta Popovienė

66. Garliavos – Antanas Nesteckis

67. Prienų-Birštono - Andrius Palionis

68. Vilkaviškio - Algirdas Butkevičius

69. Dzūkijos - Vydas Baravykas

70. Varėnos-Trakų – Vidas Mikalauskas

71. Lazdijų-Druskininkų - Kristina Miškinienė

 

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close