Naujienų srautas

Lietuvoje2016.02.14 11:06

J. Olekas: Rusijos pareiškimas vertinamas kaip dūmų uždanga

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.02.14 11:06

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas sako, kad Miuncheno saugumo konferencijoje sutariama, kad NATO šalys turi būti pasirengusios atremti galimus iššūkius. 

Pasak ministro, taip reaguota į Rusijos premjero pareiškimus apie antrąjį Šaltąjį karą, o Maskvos raginimas bendradarbiauti vertinamas kaip savo  karinių veiksmų dangstymas Sirijoje ir Ukrainoje.

„Dauguma kalbėjusiųjų, kaip ir mūsų prezidentė, tuos pasisakymus vertino kaip bandymą skleisti dūmų uždangą – slėpti tai, ką Rusija daro Ukrainoje, Sirijoje. Daugelis (...) pasisakė už tuos sprendimus, kurie jau priimti arba bus priimti Varšuvos viršūnių susitikime – kad NATO šalys turi būti pasirengusios ir turi turėti visas galimybes atremti galimus iššūkius ir taip stabilizuoti Rusijos veiksmus“, – kalbėjo krašto apsaugos ministras. 

Reaguodama į Rusijos premjero Dmitrijaus Medvedevo pareiškimus, kad pasaulis jau gyvena antrame Šaltajame kare, Prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė, kad Rusija kuria karštuosius konfliktus, tokius kaip Ukrainoje ir Sirijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi