Naujienų srautas

Lietuvoje2016.02.13 11:09

Orai: šilumos bus nedaug

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.02.13 11:09

Rytais daugelio šalies rajonų gyventojus pasitiks plikledis, o dieną didelę dalį Lietuvos merks lietus. Tiesa, kaip LRT RADIJUI teigė sinoptikas Vytautas Sakalauskas, kitos savaitės pradžioje sulauksime kiek gražesnių orų.

Anot sinoptiko, šeštadienio ryte Lietuvoje laikėsi nulinė temperatūra, tad dauguma šalies rajonų buvo padengti plikledžiu. Dieną jo neturėtų likti, nes oro temperatūra pakils iki 2–6 laipsnių šilumos. Tiesa, daug džiaugsmo tai nesukels, nes orai išliks gana permainingi, o daug kur retkarčiais kris mišrūs krituliai. Pūs vidutinio stiprumo pietryčių vėjas.

Sekmadienio rytą dėl naktį iš šeštadienio besilaikančios nulinės temperatūros daug kur Lietuvoje kelius dengs plikledis. Įdienojus sušils iki 1–4 laipsnių šilumos ir pūs nestiprus pietryčių vėjas. Šios dienos romantiką gadins po visą šalį išplitę mišrūs krituliai, kurie bus intensyvesni nei šeštadienį.

Pirmadienį krituliai jau nebebus tokie įkyrūs – jie iškris tik kai kur. Be to, nurims vėjas, kurio greitis sieks 3–8 metrus per sekundę, o dieną sušils jau iki 2–6 laipsnių šilumos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi