Lietuvoje

2016.02.12 12:17

Prezidentūroje gautas siuntinys su graužikų išmatomis

15min.lt 2016.02.12 12:17

Penktadienį prieš vidurdienį prezidento kanceliarijoje kilo nerimas. 15min šaltinių teigimu, prezidentūroje gautas siuntinys, kuriame buvo graužikų išmatų. Prezidentės Spaudos tarnyba apie gautą siuntinį išgirdo iš žurnalistų.

Penktadienį ryte, adresu S.Daukanto a. 3 gautas siuntinys, kuriame, pirminiais duomenimis, buvo įtartini milteliai. Kilus įtarimams, buvo iškviestos specialiosios tarnybos, kurios miltelius išvežė tirti į Nacionalinę visuomenės sveikatos priežiūros laboratoriją.

15min.lt duomenimis, ranka rašytas laiškas prezidentūrą pasiekė iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo. Jo viduje buvo rasta graužiko išmatų ir vabaliukų.

Prezidentės Spaudos tarnyba nebuvo evakuota ir dirbo kaip įprasta. Tik iš žurnalistų sužinojusi apie keistą siuntą Spaudos tarnyba vėliau 15min.lt patvirtino, kad prezidento kanceliarijos Dokumentų valdymo skyrius gavo voką su neaiškios kilmės medžiagomis.

Tarnybos duomenimis, Vadovybės apsaugos departamentas perėmė šį voką tolimesniems tyrimams ir perdavė atsakingoms institucijoms. Prezidento kanceliarijos darbas vyksta įprastu režimu.