Lietuvoje

2016.02.12 07:27

Iš pareigų oficialiai atleidžiamas viceministras V. Martusevičius

ELTA2016.02.12 07:27

Nuo penktadienio iš pareigų oficialiai atleidžiamas žemės ūkio viceministras Vilius Martusevičius – įtariama, kad Rinkos reguliavimo agentūra, kurios valdybos nariu buvo viceministras, už didesnę nei rinkos kainą pirko maisto produktus nepasiturintiems gyventojams.

Viceministras apie atsistatydinimą pranešė vasario 8 d., tokį sprendimą patenkinusi žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė pranešė, kad naujo viceministro ieškos tarp savo esamų patarėjų.

V. Martusevičius Rinkos reguliavimo agentūroje buvo atsakingas už maisto produktų pirkimo priežiūrą nepasiturintiems gyventojams. Dėl galimai neskaidrių viešųjų pirkimų agentūroje ikiteisminį tyrimą pradėjo Generalinė prokuratūra.

Viceministrą atleidusi V. Baltraitienė pripažino, kad prieš pirkdama konkrečius produktus, agentūra pirmiausia turėjo atlikti rinkos analizę, o V. Martusevičius turėjo nusišalinti nuo mėsos ir pupelių konservų pirkimo, nes praeityje yra dirbęs „Vikondos“ koncerno įmonėje „Krekenavos agroservisas“. Agentūra konservus pirko iš „Sanitex“, tačiau juos tiekė „Vikondos“ įmonė „Kėdainių konservų fabrikas“.     

Vilija Blinkevičiūtė
2021.05.09 16:56

Socialdemokratų pirmininke išrinkta Blinkevičiūtė: neatidėliotinas darbas – pergalė savivaldos rinkimuose

pažėrė kritikos opozicijos koalicijai; atnaujinta 18.22