Lietuvoje

2020.11.12 10:01

Guoga apsisprendė – Seime dirbs

ELTA, LRT.lt2020.11.12 10:01

Abejonių dėl darbo Seime turėjęs Antanas Guoga pranešė, kad dirbs naujos kadencijos parlamentaru.

A. Guogos teigimu, palaikymo ir raginimo dirbti Seimo nariu jis sulaukė iš šeimos, artimųjų ir naujųjų valdančiųjų konservatorių.

„Tokio didžiulio kvietimo dirbti Lietuvai nebuvau patyręs. Tai labai įpareigoja. Eiti, dirbti ir pateisinti pasitikėjimą. Jausdamas labai didelę paramą ir atsakomybę, apsisprendžiau dirbti Seime“, – ketvirtadienį feisbuke paskelbė A. Guoga.

Pasak politiko, jis turi daug sumanymų, tad Seime, tikina A. Guoga, dirbs aktyviai ir sunkiai.

„Visą savo Seimo nario atlyginimą atiduosiu labdarai. Kiekvieną mėnesį galėsite siūlyti, kur ją paskirti. Apie tai visada pranešiu viešai“, – pranešė A. Guoga.

Jis taip pat pabrėžė teiksiąs pasiūlymus gimstamumo didinimo, inovacijų ir tyrimų pažangos, regioninės politikos srityse.

Antradienio rytą A. Guoga portalui 15min.lt teigė, kad dar nėra apsisprendęs, ar imsis darbo Seime, primena ELTA. Jis svarstė savo mandatą perleisti į parlamentą neperrinktam Artūrui Skardžiui.

Populiariausi

Gausus sniegas laužo medžių šakas

Lietuvoje

2021.01.26 14:32

Vienas didžiausių snygio iššūkių – Varėnoje: medžiai lūžta kas 10 minučių, dalis kelių neišvažiuojami, o sniego kiekis sparčiai auga miškininkai įspėja: pasivaikščiojimus verčiau atidėkite; atnaujinta 15.54

14
Sniegas Vilniuje

Lietuvoje

2021.01.26 10:06

Snygis Lietuvą užklupęs jau daugiau nei pusę paros: didžiausios pusnys – nuo Varėnos iki Vilniaus ugniagesiai šalina virtusius medžius, elektros neturi apie 18 tūkst. namų ūkių; atnaujinta 13.23

24