Lietuvoje

2020.11.10 12:55

Guoga svarsto gautą mandatą perleisti kitam kandidatui

atnaujinta 14.04
ELTA2020.11.10 12:55

Buvęs europarlamentaras, prieš Seimo rinkimus į Darbo partiją įstojęs verslininkas Antanas Guoga teigia vis dar svarstąs, ar neperleisti laimėto Seimo nario mandato į parlamentą nebeperrinktam Artūrui Skardžiui.

Antradienio rytą A. Guoga portalui 15min teigė, kad dar nėra apsisprendęs, ar imsis darbo Seime.

„Seime turi būti geriausi. Todėl ir keliu klausimą, ar būsiu labiausiai naudingas Lietuvos žmonėms dirbdamas žmonėms? Gal yra dar geresnių, kuriems reikėtų užleisti vietą?“ – savo feisbuko paskyroje rašė A. Guoga.

„Dar svarstau. Iki penktadienio dar yra laiko pasvarstyti“, – 15min pripažino A. Guoga.

Pagal sąrašą išrinktas politikas tikino, kad jam nesvarbu, kas jį galėtų pakeisti. Jei visgi jis nuspręstų Seimo mandato atsisakyti, Seime likti galėtų pastaruosiuose rinkimuose neišrinktas dabartinis parlamentaras Artūras Skardžius.

„Aš žiūriu tik iš savo pusės. Ar būtų Skardžius, ar kitas žmogus – jokio skirtumo nėra. Bet pažiūrim, pažiūrim, kaip partija jaučiasi. Taryba pasakys“, – 15min kalbėjo A. Guoga.

Jis nurodė, kad atsisako ir Australijos pilietybės.

Populiariausi

Mokykla

Lietuvoje

2021.01.20 14:46

Ministrė išvardijo, kaip bus lopomos per pandemiją atsivėrusios mokymosi spragos, – tam skirta 7,5 mln. eurų turi vaikų grąžinimo į mokyklas planą, pagerėjus epidemiologinei padėčiai