Lietuvoje

2013.02.28 13:46

Premjeras: politinio partijų jungtuvių stabdymo negali būti

ELTA2013.02.28 13:46

Premjeras Algirdas Butkevičius yra įsitikinęs, jog politiškai stabdyti jungtis norinčių Darbo partijos ir partijos „Tvarka ir teisingumas“, negalima.

Premjeras Algirdas Butkevičius yra įsitikinęs, jog politiškai stabdyti jungtis norinčių Darbo partijos ir partijos „Tvarka ir teisingumas“, negalima.

„Aš manau, kad politinio stabdymo negali būti, bet yra kitų teisinių problemų dėl Darbo partijos baudžiamosios bylos. Visgi aš manau, kad tai yra atskiras klausimas ir nieko bendro tai neturi su partija „Tvarka ir teisingumas“, – ketvirtadienį interviu „Žinių radijui“ sakė jis.

Pasiteiravus, ar nemano, jog partijų jungtuvės - Darbo partijos galimybė pabėgti nuo juridinės atsakomybės, A. Butkevičius atsakė, jog tai, jo nuomone, neįmanoma.

„Ne, aš manau, kad tai yra neįmanoma dėl to, kad vyksta teismo procesas, ir teisėjai turi vykdyti teisingumą Lietuvoje. Manau, kad politikai į tuos procesus neturėtų visiškai kištis“, – kalbėjo Vyriausybės vadovas.

Susijungti nusprendusios Darbo ir „Tvarkos ir teisingumo“ partijos planuoja, kad jungiamasis partijų kongresas įvyktų balandžio mėnesį. Be to, planuojama, kad į naująją politinę organizaciją jungsis ir trečiasis darinys - Leiboristų partija.

Politikos apžvalgininkų teigimu, Darbo partijai susijungimas būtų naudingas, nes ji kaip juridinis subjektas nebegalėtų figūruoti vadinamojoje Darbo partijos juodosios buhalterijos byloje.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius