Lietuvoje

2016.02.05 12:30

L. Graužinienė: vyriausybės nutarimo eiga man kelia daug klausimų

LRT RADIJAS, LRT.lt2016.02.05 12:30

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė sako, kad už vyriausybės priimamus sprendimus atsakingas ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius. Tai ji pareiškė komentuodama STT atliekamą tyrimą dėl kurortų zonų panaikinimo ir galimų sąsajų su statybomis Druskininkuose.

„Aš nenoriu kištis į STT tyrimą, bet vien pasižiūrėjus į vyriausybės nutarimo priėmimo eigą – datas, sutapimus – tai man, kaip politikui, kelia labai daug klausimų. Vyriausybei vadovauja ministras pirmininkas – jis atsako ministrų kabineto veiklą, vyriausybės nutarimai priimami vyriausybės posėdžiuose, vadovaujant ministrui pirmininkui. Viskas priklausys nuo to, kiek klausimai bus susiję su ministru pirmininku“, – sakė L. Graužinienė.

Vyriausybės nutarimas, iš kurio buvo išimtas visas skirsnis „Kurortų apsaugos zonos“, parengtas skubos tvarka – rugsėjo 22 dieną, o kitą dieną pateiktas vyriausybei bei priimtas. 

Rugsėjo 22 dieną Druskininkuose lankėsi premjeras Algirdas Butkevičius. Šio kurorto savivaldybei vadovauja socialdemokratas Ričardas Malinauskas. Kitą savaitę STT  ketina apklausti Druskininkų merą ir premjerą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.