captcha

Jūsų klausimas priimtas

Liubline prasidėjo Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos karinio junginio pratybos

Vasario 3 d. Liubline, Lenkijoje, prasidėjo bendrojo Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos karinio junginio – brigados LITPOLUKRBRIG – štabo pratybos „Brave Band“.
LITPOLUKRBRIG brigados nuotr.
LITPOLUKRBRIG brigados nuotr.

Pratybose dalyvaujantys brigados štabo atstovai iš Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos treniruojasi atsako į krizes operacijų planavimo, karinių sprendimų priėmimo tokių operacijų metu, informacijos keitimosi tarp padalinių ir kitų štabo veiklos procedūrų.

Pirmą kartą nuo brigados štabo inauguracijos rengiamos pratybos truks dvi savaites, iki vasario 18 d. Pratyboms vadovauja brigados LITPOLUKRBRIG štabo viršininkas pulkininkas leitenantas Eligijus Senulis.

Pratybų scenarijų, kuris yra pagrįstas patirtimi tarptautinėse atsako į krizes ir humanitarinėse operacijose, parengti padėjo JAV Ilinojaus valstijos nacionalinės gvardijos kariai.

Pasak plk. ltn. E. Senulio, šiomis pratybomis siekiama ugdyti štabo karių įgūdžius veikti drauge vienoje operacinėje aplinkoje. Jis taip pat pabrėžė, kad tai yra pirmas žingsnis brigados štabui siekiant viso  operacinio pajėgumo.

Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados LITPOLUKRBRIG štabas įsikūręs Liubline. Štabas oficialiai atidarytas šių metų sausio 25 d.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...