Naujienų srautas

Lietuvoje2016.02.05 10:14

Orai: savaitės pabaigoje bus šilčiau

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.02.05 10:14

Ateinančiomis dienomis Lietuvoje gausesnių kritulių turėtume išvengti, vietomis pasirodys saulė, o sekmadienį į šalį atkeliaus šiltesnių orų banga, LRT RADIJUI sakė sinoptikas Vytautas Sakalauskas.

Penktadienį turėtų neraminti stiprokas vakarų krypties vėjas, bet žymesnių kritulių nenumatoma. Retkarčiais pasirodys saulė, vidudienį temperatūra sieks 1–5 laipsnius šilumos.

Šeštadienio naktį vėjas jau bus ramesnis,  žymesnių kritulių neprognozuojama, vietomis galimas rūkas. Reikėtų pasisaugoti plikledžio, nes oras atvės iki 0–5 laipsnių šalčio, tik arčiau Baltijos jūros išliks silpnai teigiama temperatūra. Dieną sugrįš 1–5 laipsnių šiluma, bet, slenkant šiltajam atmosferos frontui, vietomis iškris nedideli krituliai.

Sekmadienį vėjas pūs iš pietų ir po truputį stiprės, tačiau kritulių jis neturėtų atnešti. Yra tikimybė, kad orai atšils. Naktį temperatūra svyruos apie nulį laipsnių, o dienos metu pasieks 4–7 laipsnius šilumos.

Sinoptiko teigimu, kitos savaitės pradžia šiltesnė nebus, tačiau teigiama temperatūra išliks. Naktimis bus 0–4 laipsniai, dienomis – 2–7 laipsniai šilumos. Krituliai jau atklys dažniau, daugiausia tai bus lietus. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi