Lietuvoje

2016.02.02 09:03

Dėl skandalų sunerimę liberalai kviečiasi žemės ūkio ministrę

LRT RADIJAS, LRT.lt2016.02.02 09:03

Liberalų sąjūdžio frakcija kviečia žemės ūkio ministrę Virginiją Baltraitienę, su kuria nori pasiaiškinti skandalų jai pavaldžiose įstaigose priežastis. 

Su ministre ketinama aptarti Nacionalinės žemės tarnybos, Rinkos reguliavimo agentūros ir kitų įstaigų veiklą. Liberalų sąjūdžio frakcijos parlamentarai su taip pat opozicijai priklausančiais konservatoriais Seimo pavasario sesiją siūlo pradėti interpeliacija V. Baltraitienei, kuri, anot opozicijos, turi prisiimti atsakomybę už tai, kad jos kuruojamoje srityje dirba asmenys, keliantys daug abejonių dėl jų kompetencijos ir reputacijos. Prisidėti neatsisakytų ir valdančiajai koalicijai priklausantys „tvarkiečiai“.

Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra įtariama per brangiai pirkusi nepasiturintiesiems žmonėms skirtus maisto produktus. Praėjusią savaitę pranešta, kad iš pareigų traukiasi agentūros vadovė Aldona Milinienė.

Gruodį avariją sukėlė, įtariama, neblaivi Nacionalinės žemės tarnybos direktorė Daiva Gineikaitė. Specialiųjų tyrimų tarnyba įtaria, kad tyrimus Kauno klinikinėje ligoninėje mėginta klastoti, siekiant nuslėpti girtumą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.