Lietuvoje

2020.10.30 09:24

Seimo narys Paulius Saudargas užsikrėtė koronavirusu

Pranckietis tikina, kad klausimas dėl nuotolinio darbo vėl bus keliamas, atnaujinta 14.47
LRT.lt, BNS, LRT TV naujienų tarnyba2020.10.30 09:24

Seimo narys Paulius Saudargas pranešė, kad jam nustatytas koronavirusas. Apie tai Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys penktadienį ryte pranešė feisbuko paskyroje.

Parlamentaras simptomus pajuto antradienį, o ketvirtadienį atlikęs testą vakare gavo rezultatą, kad jis teigiamas.

„Antradienį pajutau simptomus – ėmė kilti temperatūra, atsirado labai nedidelis gerklės skausmas, vos vos kosulys ir užgulusi nosis. Jei ne prasidėjęs karščiavimas, gal net nebūčiau labai dėmesio atkreipęs. Kaip tyčia, "padrąsinimui" gavome informacijos apie šeimos nario sąlytį su nustatytu covidiniu“, – rašė politikas.

Anot jo, esant dideliam skaičiui užsikrėtimų, „užsikrėsti galima nuo bet ko“.

Feisbuko paskyroje politikas papasakojo, kaip teko pačiam pereiti visą registracijos procedūrą.

P. Saudargas BNS sakė paskutinį kartą Seime buvęs plenariniame posėdyje praėjusios savaitės antradienį, o daugiau parlamente nesilankęs.

„Paskutinis buvo posėdis, kuriame V. Simulikas lankėsi, tai buvo praėjusios savaitės pradžia, tolimas vanduo nuo kisieliaus. O toliau ir nebuvau niekur“, – sakė Seimo narys.

Man COVID-19. Bandant susigyventi su šia mintim padėliosiu, kaip viskas buvo ir yra. Antradienį pajutau simptomus - ėmė...

Posted by Saudargas Paulius on 2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis nurodė, kad klausimas dėl Seimo narių darbo nuotoliniu būdu turėtų vėl būti iškeltas.

„Aptarėme ir su naujos didžiosios frakcijos lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu, ir su valdybos nariais, ir su esamos didžiosios frakcijos (atstove – LRT.lt) Rima Baškiene ir valdybos narais apie tai, kad reikėtų vis tik turbūt ryžtis steigti tą projektą, statuto pataisą, kuri leistų Seimo nariams dalyvauti nuotoliniu būdu, nes būtų labai negerai, jei paralyžiuotume, ne mes, liga jei paralyžiuotų, Seimo darbą. Vis tik turime pripažinti, kad ta pandemija niekur nedingo, ji plinta labai ir žiūrėti į tai labai atsakingai. Tai manau, kad (lapkričio – LRT.lt) penktą dieną bus ta diskusija Seime ir tikėtina, kad seniūnų sueiga galbūt nutars, kad įtrauktume tą klausimą ir svarstytume iš naujo, kurį buvome svarstę pavasarį“, – LRT TELEVIZIJAI sakė Seimo pirmininkas.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijai priklausantis parlamentaras Valerijus Simulikas praėjusią savaitę pranešė, jog taip pat yra užsikrėtęs koronavirusu.

Taip pat šią savaitę skelbta, kad virusu užsikrėtė ir dvi Seimo kanceliarijos darbuotojos.

Populiariausi

Filipas Kirkorovas

Lietuvoje

2021.01.19 12:24

Istoriniame posėdyje subsidijas dėl neįvykusių Kirkorovo ir Šufutinskio koncertų vadino „baisia klaida“ atnaujinta 13.10; Skvernelis: CSKA tiesiogiai susijusi su Raudonąja armija – drauskime ir ją?

24