Lietuvoje

2020.10.29 11:34

Laisvės partija pateikė pasiūlymus koalicijos sutarčiai ir programai, joje – net 160 punktų

Dainora Karklytė, ELTA2020.10.29 11:34

Laisvės partija potencialiems koalicijos partneriams – Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) ir Liberalų sąjūdžiui ketvirtadienį pateikė pasiūlymus koalicijos sutarčiai ir programai.

Kaip feisbuke skelbia Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė, jų pasiūlymai susideda iš dviejų dalių – glaustų pasiūlymų 5 prioritetinėse srityse ir 160 detalių punktų.

„Pirma - glausti siūlymai 5 prioritetinėse srityse, kuriuos jau esame paviešinę anksčiau – švietime, žmogaus teisėse, ekonomikoje, taip pat siūlymai pasaulio lietuviams ir bendri valstybės valdymo principai“, – rašo Laisvės partijos lyderė.

Jos teigimu, detalųjį planą rengė partijos programos grupė ir valdybos nariai.

„Tai idėjos ne tik mūsų tradiciškai prioritetinėms sritims, bet ir pasiūlymai, kaip padaryti, kad Lietuva būtų labiau draugiška aplinkai, padėtų pažeidžiamiausiems, pritaikytų išmaniąsias technologijas, sumažintų biurokratiją, leistų miestams pritraukti daugiau investicijų, kad atsirastų svarbūs valstybei objektai ir pan.“, – pažymėjo A. Armonaitė.
Politikė taip pridūrė, kad tikisi minėtiems pasiūlymams sulaukti koalicijos partnerių palaikymo.

Populiariausi

Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.11.27 12:02

Dvi žinios iš Verygos: keisis izoliacijos tvarka jau persirgusiems COVID-19 ir nerimas dėl augančio mirčių skaičiaus griežtesnė tvarka gresia ugdymo ir prekybos sektoriams; atnaujinta 13.02

14
Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.11.27 07:43

Veryga apie tai, kaip sutiksime Kalėdas: esu labai skeptiškas, kad pavyks išsisukti vien rekomendacijomis COVID-19 audinių ūkyje „kelia nerimą“, laukiama veterinarinių išvadų