Naujienų srautas

Lietuvoje2016.01.28 20:29

Panevėžyje ir Klaipėdoje atsiras daugiau socialinių daugiabučių

BNS 2016.01.28 20:29

Panevėžio miesto savivaldybės taryba ketvirtadienį pritarė, kad Europos Sąjungos finansinei paramai gauti miestas teiktų projektą „Socialinio būsto plėtra“.

Jo tikslas – vietoj 2012 metais uždarytos „Verdenės“ pagrindinės mokyklos pastatyti socialinį ne mažiau kaip 48 butų namą. Ketinama renovuoti inžinerinius tinklus, įrengti vaikų žaidimo, automobilių stovėjimo aikšteles, poilsio vietą, sutvarkyti ir aptverti teritoriją, skelbia savivaldybė.

Tam bus panaudota daugiau kaip 1,77 mln. eurų ES investicijų. Iki 15 proc. projekto vertės prisidės savivaldybė. Socialinio būsto plėtros projektinį pasiūlymą Panevėžio regiono plėtros tarybai savivaldybė turi pateikti iki vasario 1 dienos, projekto paraišką Centrinei projektų valdymo agentūrai – iki liepos 1 dienos. Šiuo metu Savivaldybė yra gavusi 583 prašymus išsinuomoti socialinį būstą.

Portalas diena.lt skelbia, kad Klaipėdos savivaldybė ketvirtadienį pritarė, kad už ES paramą socialiniai namai būtų statomi Irklų ir Rambyno gatvėse. Juose būtų įrengti 76 butai Šios vietos buvo patvirtintos dar prieš aštuonerius metus. Dalis būstų būtų pritaikyta neįgaliesiems.

Skaičiuojama, kad bendra projekto vertė sieks beveik 4,6 mln. eurų. Iš jų apie 3,8 mln. eurų planuojama gauti iš ES fondų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi