Lietuvoje

2020.10.27 11:48

Seime – du nauji koronaviruso atvejai

atnaujinta 12.02
Gytis Pankūnas, LRT.lt2020.10.27 11:48

Antradienį ir pirmadienį Seime patvirtino du nauji koronaviruso atvejai. Susirgimai nustatyti dviem parlamento kanceliarijos darbuotojams, su Seimo nariais, preliminariais duomenimis, jie kontaktų neturėjo.

Apie tai LRT.lt informavo Seimo kanceliarijos Ryšių su visuomenė skyriaus vedėjas Artūras Zelniakas.

Anot jo, parlamento darbuotojai įspėti apie Seime fiksuotus du koronaviruso atvejus, pranešta, kad asmenys, su kuriais kontaktavo užsikrėtusieji, taip pat yra apie tai informuoti.

„Susirgo Seimo kanceliarijos darbuotojai. Apie tai sužinojome šiandien ir vakar“, – tvirtino A. Zelniakas.

Jo teigimu, pastaruoju metu koronavirusu susirgusieji Seimo kancerliarijos darbuotojai dirbo nuotoliniu. Kaip teigė A. Zelniakas, šie asmenys turėjo kontaktą su kitais kanceliarijos darbuotojais, tad daliai jų reikėjo izoliuotis, su Seimo nariais susirgusieji esą nebendravo.

Apie koronavirusu susirgusius Seimo kanceliarijos darbuotojus elektroniniu laišku informuoti ir parlamento nariai. Jame, su kuriuo susipažino LRT.lt, nurodoma, kad koronavirusu susirgusi darbuotoja Seime paskutinį kartą lankėsi spalio 21 dieną, o kita darbuotoja parlamente pastovios darbo vietos neturi, paskutinį kartą Seimo rūmuose lankėsi spalio 13 dieną. Pranešama, kad atlika patalpų dezinfekcija.

LRT.lt primena, kad koronavirusu susirgo „valstiečių“ frakcijos narys, parlamentaras Valerijus Simulikas. Dėl kontaktų su susirgusiu Seimo nariu izoliuotis teko 10-čiai asmenų.

Populiariausi

Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.11.27 12:02

Dvi žinios iš Verygos: keisis izoliacijos tvarka jau persirgusiems COVID-19 ir nerimas dėl augančio mirčių skaičiaus griežtesnė tvarka gresia ugdymo ir prekybos sektoriams; atnaujinta 13.02

14
Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.11.27 07:43

Veryga apie tai, kaip sutiksime Kalėdas: esu labai skeptiškas, kad pavyks išsisukti vien rekomendacijomis COVID-19 audinių ūkyje „kelia nerimą“, laukiama veterinarinių išvadų