Lietuvoje

2020.10.26 23:46

Dėl pandemijos valdymo kritikuotas Veryga kalba apie nereikalingus ginčus, žada pagalbą naujajam ministrui

LRT.lt2020.10.26 23:46

Po rinkimų paaiškėjus, kad valdančiąją koaliciją naujajame Seime formuos Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, pasigirdo kritikos dabartiniams valdantiesiems dėl COVID-19 pandemijos valdymo šalyje. Kritika buvo skirta visai Vyriausybei, kalbėta ir apie sprendimų neteisingumą, ir apie nepasiruošimą. Atsakydamas į kritiką sveikatos apsaugos ministras teigė, kad rinkimai jau baigėsi ir naujiesiems valdantiesiems teks įrodyti, kad jie žino, ką turi daryti.

„Mieli opozicijos atstovai, suprantu, kad porinkiminis adrenalinas dar daro savo ir emocijų labai daug, bet norėčiau priminti, kad rinkimai jau baigėsi. Jūs jau laimėjote ir formuojate valdančiąją daugumą. Jums jau nebereikia bandyti įtikinti rinkėjų, kad geriau žinote, kaip valdysite koronaviruso (COVID-19) pandemiją. Visuomenė Jumis patikėjo avansu. Beliks tik įrodyti, kad tikrai žinote, ką daryti“, – socialiniame tinkle rašė Aurelijus Veryga.

Jis tikino, kad reikia baigti nereikalingą konfrontaciją.

„Kreipiuosi į jus su prašymu ir paraginimu baigti bereikalingą konfrontaciją ir pasakojimus, kad daroma ne tas ir ne taip. Situacija blogėja ne tik Lietuvoje, bet ir praktiškai visoje Europoje. Jei būtų stebuklingas sprendimas, neabejoju, kad kur nors jis jau būtų pritaikytas“, – tikino A. Veryga.

Taip pat skaitykite

Ministras savo įraše pažadėjo pagalbą naujajam sveikatos apsaugos ministrui. Ministras žadą jį supažindinti su visais COVID-19 pandemijos metu svarbiais mechanizmais, o kartu papasakoti apie situaciją.

„Pažadu, kad tam žmogui padėsiu detaliai susipažinti su situacija, supažindinsiu su veikiančiomis institucijomis, štabo veikla, priemonėmis, kad pradėjus darbą nereikėtų nerti kaip į šaltą vandenį ir bandyti susiorientuoti prarandant brangų laiką“, – rašė ministras.

Jis savo įraše pabrėžė, kad šiuo metu svarbus susikaupimas ir pagalba.

#Koronavirusas_nauja_valdžia Mieli opozicijos atstovai, suprantu, kad porinkiminis adrenalinas dar daro savo ir emocijų...

Posted by Aurelijus Veryga on 2020 m. spalio 26 d., pirmadienis

LRT.lt primena, kad paskutinę savaitę beveik kasdien fiksuojamas naujas COVID-19 atvejų rekordas, paskutinę parą buvo nustatyti jau 766 atvejai.

Populiariausi

Ingridos Šimonytės ministrų kabinetas

Lietuvoje

2020.12.04 12:06

Nausėdos verdiktas – įvardijo, kurių Šimonytės teiktų kandidatų neskirs ministrais Armonaitė: naujas kandidatas – artimas partijos vertybėms; atnaujinta 13.47

14
Karantinas Lietuvoje

Lietuvoje

2020.12.04 16:01

Veryga: karantiną bus siūloma pratęsti iki gruodžio 31 dienos pranešė, kaip galėtų griežtėti karantinas

Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.12.04 13:14

Laikinasis ministras: kitą savaitę bus svarstomos naujos karantino griežtinimo priemonės nesutinka su Šimonytės kritika NVSC; atnaujinta 15.15

6