Lietuvoje

2020.10.26 11:49

Darbo partijos lyderis Jukna: dirbsime opozicijoje ir stengsimės įgyvendinti programines nuostatas

Gabrielė Sagaitytė, LRT.lt2020.10.26 11:49

Darbo partijos sąrašo lyderis Virgilijus Jukna teigia, kad partija dirbs opozicijoje. Kadangi, anot jo, „darbiečių“ programa ypač skiriasi nuo kitų, dėl tolimesnių bendrų darbų dar konsultuojamasi.

Seimo rinkimų antrajame ture daugiausiai mandatų iškovojo Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai laimėjo 2020 metų Seimo rinkimus ir formuos valdančiąją koaliciją.

Tuo metu Darbo partijos sąrašo lyderis Virgilijus Jukna sako, kad partija greičiausiai dirbs opozicijoje ir mėgins įgyvendinti programines nuostatas.

„Teiksimes įstatymus, įstatymų pataisas tam, kad pagrindinės nuostatos iš investicijų, regioninės politikos paketo, verslo skatinimo, skurdo mažinimo, švietimo, sveikatos apsaugos sistemos pertvarkos būtų įgyvendinta“, – pažymi V. Jukna.

Darbo partijos lyderis Jukna: stengsimės įgyvendinti programines nuostatas

Paklaustas, ar sieks susitelkti bendram darbui su kitomis opozicinėmis partijomis, ar mėgins įgyvendinti savo sprendimus, V. Jukna pastebi, kad Darbo partijos programa stipriai skiriasi nuo kitų partijų, todėl tam tikras bendradarbiavimas dar tik svarstomas ir apie galutinį verdiktą bus pranešta vėliau.

„Kaip ir minėjau, šiandien vyksta įvairios konsultacijos, o Darbo partija visada rems sprendimus, kurie yra naudingi Lietuvai“, – pažymi partijos sąrašo lyderis.

Paklaustas, kokių komitetų siektų Seime, V. Jukna sako, kad šiuo metu dėl to vyksta diskusijos ir greitu metu apie tai bus pranešta.

Darbo partijos frakcijoje 10 Seimo narių

Darbo partijos (DP) frakciją Seime sudarys 10 narių. Seime dirbs daugiamandatėje apygardoje išrinkti Antanas Guoga, Vigilijus Jukna, Mindaugas Puidokas, Andrius Mazuronis, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Vytautas Gapšys, Viktoras Fiodorovas, Vaida Giraitytė ir Valentinas Bukauskas. Kadangi pastarasis buvo išrinktas vienmandatėje apygardoje, į Seimą pagal sąrašą su DP patenka Aidas Gedvilas.

Populiariausi

Sniegas ir pūgos Lietuvoje

Lietuvoje

2021.01.25 10:52

Sniego bus iki soties: pūgos kilti pradės jau antradienio naktį, o dalyje Lietuvos regionų pusnys gali siekti kelius intensyvus snygis truks mažiausiai pusantros paros; atnaujinta 13.04

12
Agnė Bilotaitė

Lietuvoje

2021.01.25 13:07

Ekstremalių situacijų komisija siūlo Vyriausybei pratęsti karantiną dar mėnesiui Dulkys spėja, kad balandžio 1 d. karantinas galėtų baigtis; atnaujinta 15.44

10
Karantinas Vilniuje

Lietuvoje

2021.01.25 09:33

541 COVID-19 atvejis: židiniai fiksuojami įmonėse, tęsiasi protrūkis Klaipėdos vaikų globos namuose mirė 15 žmonių, o pasveiko – 133, atnaujinta 10.03

6