Lietuvoje

2020.10.26 08:23

Karbauskis pasidžiaugė atlaikytu spaudimu ir „ekonominiu stebuklu“, o iš naujos valdžios tikisi darbų tęstinumo

LRT.lt2020.10.26 08:23

Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderiui Ramūnui Karbauskiui sekmadienį teko nuryti karčią piliulę ir pripažinti pralaimėjimą Seimo rinkimuose.

Pirmadienio rytą „valstiečių“ lyderis pasidalino trumpa padėkos žinute socialiniame tinkle, kur pastebėjo, kad Lietuvoje valdantiesiems sunku būti perrinktais dar vienai kadencijai.

„Dėkoju visiems, kurie atėjote į rinkimus ir balsavote už mus. Retai kada valdančioji partija rinkimuose surenka tiek daug balsų. Šie rinkimai – mums ženklas, kad mūsų darbai buvo naudingi ir teisingi. Jūsų balsai to įrodymas“, – rašo R. Karbauskis.

Politiko teigimu, keturių metų darbas valdančiojoje koalicijoje buvo tikras išbandymas „valstiečiams“, su kuriuo, R. Karbauskio manymu, jie gana gerai susidorojo.

„Valstiečių“ vedlys dar kartą pasidžiaugė pasitraukiančios valdžios ekonominiais laimėjimais Lietuvoje, augusiomis žmonių pajamomis.

„Šie ketveri metai buvo išbandymas mūsų partijai ir frakcijai, garbingai atlaikėme beprecedentį spaudimą ir prieš mus nukreiptą propagandą, atlikome pareigą ir Lietuva šiandien naujus iššūkius pasitinka su „stebuklu“ ekonomistų pavadinta ekonomika, stabiliai augusiomis žmonių pajamomis“, – rašo politikas.

R. Karbauskis tikisi, jog nauja valdančioji dauguma tęs nueinančios valdžios darbus, tačiau nesiima spręsti, kaip su iššūkiais teks susidoroti naujiems Vyriausybės ir Seimo nariams.

„Kaip seksis kitai valdžiai – parodys laikas. Norėtųsi, kad būtų darbų tęstinumas. Jūsų pasitikėjimo mandatus pelnę LVŽS Seimo nariai tai be jokių abejonių darys. Ačiū Jums! Būkite sveiki!“, – rašo R. Karbauskis.