Lietuvoje

2016.01.27 20:13

Gydytoja: troleibuse elektros nukrėstam vaikui galėjo baigtis liūdnai

15min.lt2016.01.27 20:13

Į ligoninę Vilniuje atvežtas septynmetis, kurį antradienį troleibuse nukrėtė elektra. Iškrova buvo tokia stipri, kad vaikas patyrė traumų. Vežėjai teisinasi, kad įtakos turėjo ir drėgni orai.

Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 13 val. į ligoninę atvežtas septynmetis paaiškino, kad tą pačią dieną Vilniuje L. Asanavičiūtės gatvėje, Karoliniškėse, troleibuse, jį nukrėtė elektra.

Mažametis dėl elektros traumos ir dešinės plaštakos traumos paguldytas į ligoninę.

Nukentėjo nestipriai

Kaip portalui 15min.lt sakė Vaikų ligoninės Vaikų traumatologijos skyriaus vedėja dr. Jolanta Labanauskienė, berniukui dar pasisekė – viskas galėjo baigtis daug liūdniau.

„Berniukas atvežtas pas mus antradienį, apie pietus. Mamos žodžiais tariant, vaiką nukrėtė elektra laikantis už troleibuso turėklo, pajuto, kad jam labai stipriai nupurtė ranką. Jis buvo atvežtas į mūsų ligoninę. Pagal apžiūrėjusio gydytojo duomenis, buvo dešinio delno paraudimas, tai traktuojama kaip pirmo laipsnio nudegimas“, – pasakojo gydytoja.

Vaiką apžiūrėjo vaikų gydytojas, padaryta elektrokardiograma, jis paguldytas į traumatologijos skyrių. „Pakitimų elektrokardiogramoje nebuvo, vidaus organų pažeidimų irgi nerasta. Šiandien dar konsultuos vaikų kardiologas, o dabar berniukas jaučiasi normaliai, sakyčiau – neblogai“, – sakė J. Labanauskienė.

Gydytojos teigimu, trečiadienį vaiko delnas jau nėra paraudęs. „Galėjo būti labai blogai, nes prisilietimas prie turėklų, kadangi troleibuse teka aukštos įtampos srovė, gali baigtis net mirtimi. Vaikui tikrai labai pasisekė“, – konstatavo Vaikų traumatologijos skyriaus vedėja.

J. Labanauskienė teigė neprisimenanti panašių atvejų, kad vaikai būtų nukentėję dėl elektros troleibusuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Ruduo Vilniuje
COVID-19 TRUMPAI