Lietuvoje

2016.01.27 15:26

L. Graužinienė nemato pagrindo V. Baltraitienės interpeliacijai

BNS2016.01.27 15:26

Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė nemato pagrindo savo bendrapartietei žemės ūkio ministrei Virginijai Baltraitienei rengti interpeliaciją.

„Aš tikrai nematau pagrindo ir tų interpeliacijų pasipils turbūt pavasarį daug ir įvairiems ministrams“, – trečiadienį Žinių radijui apie opozicijos svarstomą interpeliaciją sakė Seimo pirmininkė.

Apie ministrės atsakomybę imta kalbėti paaiškėjus, kad Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra įtariama per brangiai pirkusi nepasiturintiesiems žmonėms skirtus maisto produktus.

Pasak L. Graužinienės, atsakomybę už įvykį turėtų prisiimti agentūros valdyba, o ministrės atsakomybės ji neįžvelgia.

„Esu įsitikinusi, kad žemės ūkio ministrė ėmėsi visų veiksmų, nes noriu priminti, kad nėra tiesioginio pavaldumo agentūros ministrei, nes yra dar agentūros valdyba ir jeigu bus nustatyti pažeidimai, tai vis dėlto valdyba irgi turi nešti atsakomybę“, – kalbėjo L. Graužinienė.

Istoriją su brangiai pirktais maisto produktais Seimo pirmininkė įvertino kaip aplaidumą ir vadovavimo spragas.

Portalas 15min.lt pranešė, kad agentūra maisto  produktus nepasiturintiems perka kur kas brangiau nei rinkos kaina. Portalo duomenimis, grikius agentūra jau nupirko beveik dukart brangiau, nei jie verti, o dėl dvigubai brangesnių miltų dar svarsto.

Pirmadienį pranešta, kad iš pareigų traukiasi agentūros vadovė Aldona Milinienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.