Lietuvoje

2020.10.23 16:46

Prezidentūroje – antras COVID-19 atvejis: Nausėdai izoliuotis nerekomenduojama

LRT.lt2020.10.23 16:46

Prezidento kanceliarija penktadienio popietę pranešė, kad institucijoje buvo nustatytas antras COVID-19 atvejis.

Nustačius jį, NVSC specialistai atliko epidemiologinį tyrimą ir remiantis pirminėmis jo išvadomis keletas prezidentūros darbuotojų saviizoliavosi.

Pirmasis teigiamas COVID-19 atvejis buvo nustatytas spalio 13 dieną. Epidemiologų vertinimu, su antruoju atveju jis nesietinas.

„NVSC specialistai prezidentui ir pirmajai poniai dėl šio atvejo saviizoliuotis nerekomendavo. Jie tęsia darbą įprastai, laikantis maksimalių saugos priemonių“, – sako prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Prezidentūroje nedelsiant buvo dezinfekuotos patalpos, kuriuose dirbo užsikrėtęs bei saviizoliacijoje esantys darbuotojai, laikomasi visų kitų saugos priemonių.

Pasak A. Bubnelio, daugelis prezidento patarėjų bei kitų prezidentūros darbuotojų jau kurį laiką dirba nuotoliniu arba pamaininiu būdu.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija nuolat palaiko ryšius su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ekspertais ir dirba vadovaudamiesi jų rekomendacijomis organizuojant darbą, susitikimus, renginius, priėmimus ir kitą veiklą Prezidentūroje.