Naujienų srautas

Lietuvoje2016.01.24 19:41

V. Landsbergiui įteikta Širdies premija

Sekmadienį Kauno „Tautos namuose“ profesoriui Vytautui Landsbergiui buvo įteikta „Širdies premija“. Renginyje, kuris skirtas paminėti Laisvės gynėjų dieną, organizacijos „Bočiai“ nariai Atkuriamojo seimo pirmininkui įteikė stiklinę skulptūrą.

Vytautas Landsbergis į Kauną atvyko iš Palangos specialiai dėl šio renginio. „Bočiai“ organizacijos pirmininkė Marija Garšvienė įteikdama apdovanojimą pažymėjo, kad ši skulptūra vertingesnė už piniginę premiją – tai žmonių širdžių apdovanojimas.

Po apdovanojimo profesorius tradiciškai pasidalino mintimis apie šiuo metu aktualius šaliai rūpesčius bei grėsmes. V. Landsbergis dar kartą pasipiktino šalia Lietuvos statomos atominės elektrinės statybomis ir pažymėjo, kad būtina priešintis tiek valstybiniu lygiu, tiek kiekvienam individualiai.

„Astravas – Lietuvos grabas. Visiems aišku, kad ne atsitiktinai ši elektrinė statoma visai šalia Lietuvos. Jei atsitiktų kažkas panašaus į Černobylio avariją, Lietuvos neliktų, pirmiausia – Vilniaus“, – Kauno publikai kalbėjo Vytautas Landsbergis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi