Lietuvoje

2020.10.21 10:46

Situacija Marijampolėje – nepavydėtina: kasdien dešimtys naujų COVID-19 atvejų, meras praneša apie galimus naujus ribojimus

LRT.lt2020.10.21 10:46

Marijampolės meras Povilas Isoda praneša, kad Marijampolė grėsmingai artėja prie „raudonosios zonos“, kuri reikštų, kad mieste būtų įvesti nauji ribojimai, siekiant suvaldyti įsisiautėjusį COVID-19.

Kaip skelbia meras, nors situacija prieš kurį laiką atrodė suvaldyta – buvo fiksuojami tik pavieniai atvejai, dabar jau kasdien fiksuojama dešimtys naujų atvejų.

„NVSC statistika šią minutę skaičiuoja 60 sergančiųjų Marijampolėje, tačiau realybėje skaičiai dar didesni, kai sergantieji priskiriami kitoms savivaldybėms, nors iš tikrųjų dirba ar gyvena Marijampolėje. Kasdien iš NVSC gaunu informaciją apie naujai užsikrėtusius 10 ir daugiau atvejų, aukštos rizikos kontaktų skaičiai taip pat nedžiuginantys“, – socialiniame tinkle rašo meras.

Jis tikina, kad kasdien į saviizoliaciją priversti išeiti dešimtys marijampoliečių, kurie dirba įvairiose įstaigose, tarp jų – ir globos namuose. Jis taip pat užsimena, kad Marijampolėje po trečiadienį vyksiančio Vyriausybės posėdžio gali atsirasti naujų ribojimų.

„Po šiandieninio Vyriausybės posėdžio ko gero turėsime naujų apribojimų ir reikalavimų. Atsipalaiduoti negalime. Virusas gali būti visai greta. Situacija tikrai grėsminga ir pavojinga, mūsų visų sąmoningumo ir sutelktumo reikia kaip niekad“, – tikina P. Isoda.

❗️❗️❗️ COVID-19 Marijampolėje Prieš savaitę galėję džiaugtis turėdami iki 10 pavienių atvejų Marijampolėje, šiandien...

Posted by Marijampolės meras Povilas Isoda on 2020 m. spalio 21 d., trečiadienis

LRT.lt primena, kad Lietuvoje trečiadienį užfiksuotas rekordinis COVID-19 atvejų skaičius – 311. Be to, užfiksuotos dar dvi mirtys.

Populiariausi

Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.11.27 12:02

Dvi žinios iš Verygos: keisis izoliacijos tvarka jau persirgusiems COVID-19 ir nerimas dėl augančio mirčių skaičiaus griežtesnė tvarka gresia ugdymo ir prekybos sektoriams; atnaujinta 13.02

14
Aurelijus Veryga

Lietuvoje

2020.11.27 07:43

Veryga apie tai, kaip sutiksime Kalėdas: esu labai skeptiškas, kad pavyks išsisukti vien rekomendacijomis COVID-19 audinių ūkyje „kelia nerimą“, laukiama veterinarinių išvadų