Lietuvoje

2016.01.22 10:18

Planuoja jungtis Kauno technologijos ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetai

BNS2016.01.22 10:18

Planuoja jungtis Kauno technologijos ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetai. Penktadienį susijungimo projektas pristatomas Švietimo ir mokslo ministerijoje, universiteto bendruomenei pranešė Kauno technologijos universitetas (KTU).

„Visų mūsų noras, vizija – turėti Lietuvoje tokią aukštąją mokyklą, kuri būtų itin patraukli studentui ir dėstytojui, lyderiaujanti mokslo ir studijų srityse, puikiai vertinama pasaulyje. Ryžtingai siekdami šio tikslo, einame keliu, kurio sėkme jau įsitikino ne viena Europos valstybė, ir tai šalyje darome pirmieji – telkiame stipriausių šalies universitetų pajėgumus“, – rašoma KTU rektoriaus Petro Baršausko laiške studentams.

Pasak rektoriaus, keliamas tikslas – sujungti turimas kompetencijas bei intelektinį potencialą biomedicinos ir technologijos mokslų srityse, sukurti pasaulinio lygio studijų ir aukštojo mokslo instituciją.

„Norint, kad šios vizijos virstų realybe, laukia 3–4 metai  įtempto darbo, kurių rezultatas džiuginantis bus tik tuomet, jei į juos įsitrauksime bei juose aktyviai dalyvausime visi“, – sako rektorius.

Pasak jo, susijungimas galėtų įvykti iki 2020-ųjų rugsėjo.

„Tikiu, kad jau 2020-ųjų rugsėjo 1-ąją pasitiksime būdami stipriausio ir pažangiausio Lietuvos universiteto bendruomenės nariais“, – sako P. Baršauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.