Naujienų srautas

Lietuvoje2016.01.20 10:40

Sinoptikė: atšilimo nematyti

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.01.20 10:40

Šią savaitę atšilimo nematyti: dienomis temperatūra sieks 10 laipsnių šalčio, o naktimis kris ir iki 17. Taip LRT RADIJUI pasakojo sinoptikė  Edita Gečaitė.

Trečiadienį gausiausiai snigs šalies vakariniuose rajonuose. Vietomis pustys. Pietiniuose rajonuose vėjas išliks vidutinio stiprumo, o pajūryje išliks gūsingas. Termometrai įdienojus rodys 2–7 laipsnių šaltį, o šiek tiek šilčiau bus prie jūros. Artimiausią parą sniego ims mažėti, debesys plonės, todėl naktį ims šalti labiau – iki 10–15 laipsnių šalčio, o dieną termometrai rodys 5–10 laipsnių šaltį.

Penktadienį truputį pasnigs, atsiras dar daugiau pragiedrulių, todėl šals dar labiau. Naktį bus apie 11–16 laipsnių šalčio, dieną – iki 5–10 laipsnių.

Savaitgalį situacija keisi nedaug. Snyguriuos tik vietomis, šeštadienio naktį temperatūra kris dar labiau – iki 12–17 laipsnių šalčio. Dieną laikysis panaši temperatūra kaip ir ankstesnėmis dienomis.

„Pagal šiandien turimus duomenis, kol kas atšilimo nematome. Šilčiausia naktis buvo trečiadienio, taip pat šilta naktis bus ketvirtadienį. Bet po jų temperatūra ims kristi“, – sakė sinoptikė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi