Lietuvoje

2020.10.13 17:45

Palucko pozicijai – priešinga partijos nario nuomonė: antrajame ture ragina palaikyti konservatorius

Benas Brunalas, ELTA2020.10.13 17:45

Nepaisant Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininko Gintauto Palucko teiginių, kad jo vedama politinė jėga per antrąjį Seimo rinkimų turą deklaruos paramą „valstiečių“ kandidatams, socialiniuose tinkluose jau suspėta pasidalinti priešingai daryti raginančiomis žinutėmis.

LSDP narys, Seimo rinkimuose kandidatūrą kėlęs Liutauras Gudžinskas savo feisbuko paskyroje ragina vienmandatėse apygardose, kuriuose antrajame Seimo rinkimų ture varžysis „valstiečių“ ir konservatorių kandidatai, palaikyti pastaruosius.

„Ten, kur varžosi TS-LKD ir LVŽS atstovai, aš visgi kviesčiau palaikyti konservatorius. Kad ir kaip bežiūrėsi, LVŽS yra vieno oligarcho valdoma partija-įmonė, kuri per šią ketverių metų kadenciją ne sykį bandė paplauti demokratinių institucijų pamatus. O tai, kad įgyvendino mokesčių reformą „milijardas – milijonui“, rodo ir jos požiūrį į viešąjį sektorių. Galiausiai – tai, kad net nebandė parengti savo pačių programos, o pavogė ją iš valstybės institucijų, rodo, kad partija neturi nei intelekto, nei savigarbos“, – teigia L. Gudžinskas.

Pasak jo, vienintelė išimtis gali būti daroma tik „valstiečio“ Tomo Tomilino atžvilgiu, kuris Deltuvos Šiaurinėje apygardoje rungiasi su konservatoriumi Sergeju Jovaiša.

„Tikiu Tomo nuoširdumu siekiant socialiai teisingesnės Lietuvos. Kviečiu jį palaikyti“, – teigia socialdemokratas.
Tuo tarpu situacijose, kuomet konservatoriai vienmandatėse apygardose varžysis su Liberalų sąjūdžio ar Laisvės partijos atstovais, L. Gudžinskas ragina remti kai kuriuos liberalų atstovus.

Ką palaikyti antrajame ture #politinėreklama Pirmiausia raginu paremti LSDP kandidatus: Darius Petrošius (Tauragė),...

Posted by Liutauras Gudžinskas on 2020 m. spalio 13 d., antradienis

„Kodėl? Todėl, kad konservatoriai flirtuoja su klerikalizmu, pasisako už LGBT+ teisių suvaržymus arba nieko apie tai nesako, skelbiasi, kad davė šaliai nepriklausomybę (puikybė – didelė nuodėmė)“, – rašo jis.
ELTA primena, kad G. Paluckas pirmą dieną po Seimo rinkimų pareiškė, kad antrajame rinkimų ture jo vedama partija priims paramą iš „valstiečių“ savo kandidatams vienmandatėse apygardose, o LSDP – išreikš paramą „valstiečiams“.

Populiariausi

Karantinas Lietuvoje
8

Lietuvoje

2021.02.28 09:22

COVID-19 Lietuvoje: tęsiasi protrūkiai Visagine, nauji atvejai šalies ligoninėse, rusena židiniai įmonėse ir darželiuose

per parą – 356 COVID-19 atvejai, mirė dar 9 žmonės; atnaujinta 11.00
8