captcha

Jūsų klausimas priimtas

NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojui – „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“

Už tvirtą paramą visapusiškai Lietuvos integracijai į NATO ir šalies saugumo užtikrinimui NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojas Alexanderis Vershbowas sausio 15 dieną apdovanotas „Lietuvos diplomatijos žvaigžde“.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Šį garbės ženklą Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius įteikė A. Vershbowas Trakų rajone, Paunguriuose, vykusiame „Sniego susitikime“, kuriame dalyvavo Lietuvos ir užsienio diplomatai, saugumo politikos ir tarptautinių santykių ekspertai bei analitikai.

A. Vershbowas NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojo pareigas eina nuo 2012 metų. Jis palaiko gausesnių sąjungininkų pajėgų siuntimą į Baltijos šalis ir skatina Aljanso adaptaciją prie pasikeitusios saugumo aplinkos. 

Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklas „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ teikiamas nuo 2010 metų. Šiuo ženklu apdovanojami Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiai ir organizacijos už ypatingus nuopelnus garsinant Lietuvos vardą, puoselėjant ir plėtojant tarpvalstybinius santykius. 

Sausio 15 dieną 17 val. galerijoje „Argentum“ Vilniuje atidaroma A. Vershbowas sutuoktinės Lisos juvelyrikos darbų paroda.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...