Naujienų srautas

Lietuvoje2016.01.13 19:51

VTEK pradėjo tyrimą dėl Vilniaus rajono merės M. Rekst

BNS 2016.01.13 19:51

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija aiškinasi, ar Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst vėl nesupainiojo interesų įdarbindama savo dukterėčią administracijos direktore.

VTEK dar 2012-ųjų birželį jau buvo pripažinusi, jog M. Rekst pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas, kai 2009–2012 metais tiesiogiai dalyvavo savo dukterėčios Liucinos Kotlovskos įdarbinimo savivaldybės administracijos direktore procedūrose, tvirtino algos koeficientą bei priemoką, komandiravo ją į užsienio šalis, mokymus, seminarus, suteikdavo kasmetines atostogas, skirdavo įvairių savivaldybės komisijų nare.

„Gavus duomenų ir kilus abejonėms, jog Vilniaus rajono merė vėl galimai sprendžia dukterėčios įdarbinimo bei kitus jos tarnybos eigos klausimus, Komisija nusprendė pradėti tyrimą dėl M. Rekst elgesio“, – trečiadienį pranešė VTEK.

M. Rekst pernai perrinkus mere savivaldos rinkimuose, L. Kotlovska vėl buvo paskirta rajono savivaldybės administracijos direktore.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi