Naujienų srautas

Lietuvoje2016.01.13 13:13

A. Butkevičius: reikėtų atsiriboti nuo ambicijų

ELTA 2016.01.13 13:13

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius mano, kad minint Laisvės gynėjų dienos 25- etį reikėjo atsiriboti nuo kai kurių ambicijų.

„Kai kurių problemėlių galėjo nebūti. Reikėtų kai kada savo ambicijas, norus, sprendžiant ypač aktualius istorinius momentus, gal nuo jų atsiriboti. Jeigu šito įvykio nebūtų buvę, mes puikiai suprantame, apie ką kalbame, manau, kad 25-etis būtų tikrai minimas su didžiule atsakomybe, su didžiule meile mūsų valstybei ir su tokiu nusiteikimu, kad mes, kaip maža valstybė, turime būti vieningi. Turi būti daugiau solidarumo, turi būti daugiau tarpusavio bendradarbiavimo, nes pasaulis yra labai dinamiškas“, – po iškilmingo minėjimo Seime žurnalistams sakė A. Butkevičius, turėdamas mintyje Seimo sprendimą neskirti Laisvės premijos Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininkui Vytautui Landsbergiui.

Jo vertinimu, 1990–1991 metais buvo priimti nepaprastai ryžtingi sprendimai, kurie yra labai svarbūs kuriant mūsų šalies valstybingumą.

Lietuvos laisvės gynimo 25-mečio posėdyje prof. V. Landsbergis nedalyvavo.

„Manau, reikėtų truputį kai kada šitas ambicijas padėti į šalį, aš manau, kad vis tiek grįšime mes prie šito klausimo“, – žurnalistams sakė A. Butkevičius, paprašytas įvertinti šį V. Landsbergio poelgį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi