Lietuvoje

2020.10.07 15:27

Skvernelis apie sušvelnėjusią Karbauskio poziciją dėl konservatorių: sunkiai įsivaizduoju tokią koaliciją

Modesta Gaučaitė-Znutienė, LRT.lt2020.10.07 15:27

Nors atrodo, kad valdančiųjų lyderio Ramūno Karbauskio pozicija dėl galimos koalicijos su konservatoriais sušvelnėjo, „valstiečius“ į rinkimus vedantis Saulius Skvernelis sako sunkiai įsivaizduojantis tokią koaliciją.

Portalas LRT.lt primena, kad trečiadienį Kaune balsavęs Ramūnas Karbauskis netikėtai pareiškė, kad koalicija su konservatoriais po rinkimų būtų įmanoma, bet tai priklausys nuo jų pozicijų.

„Jeigu šnekėsis po rinkimų ir nenorės, kad bet kokia kaina „valstiečiai“ nebūtų valdžioje, kaip buvo 2016-aisiais, tai bus apie ką šnekėti. Aš tikiuosi, kad tarp jų bus tie, kurie yra krikščionys demokratai, o ne liberalai, iš tikrųjų norės koalicijos su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga“, – teigė politikas.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašą į rinkimus vedantis premjeras S. Skvernelis vėliau žurnalistams komentavo, kad jo atstovaujama politinė jėga ir konservatoriai yra oponentai, jais buvo ketverius metus, todėl kritika normali.

Kalbėdamas apie Liberalų sąjūdį ministras pirmininkas teigė šioje Seimo kadencijoje matęs racionalių politikų, su kuriais Vyriausybė nemažai kalbėjosi.

„Buvo palaikymo, palaikė Seimo nariai, kurie atsakingi prieš konkrečius juos išrinkusius žmones, konkrečias apygardas. <...> Taip, kad galime kalbėtis tikrai“, – sakė S. Skvernelis.

Premjeras taip pat sakė, kad priešais nelaiko ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, nors kartais, anot jo, bandoma piešti tokį vaizdą. S. Skvernelis pabrėžė, kad jie yra politiniai oponentai, o jų nuomonės kartais ir sutampa.

„Bet apie bendradarbiavimą, ką pasakė partijos pirmininkas, partiją ir pirmininkas galės spręsti kokias koalicijas ir vardan ko nori matyti. Ne kartą sakiau, kad aš sunkiai įsivaizduoju tokios koalicijos galimybę, bet politikoje visko būna. Dar sunkiau įsivaizduoju save būnant tokios koalicijos sudėtine dalimi“, – sakė S. Skvernelis.

Populiariausi

Į Kauną atskraidintos apsaugos priemonės.
9

Lietuvoje

2021.04.22 10:06

SAM kreipiasi į prokurorus – Lietuvos medikų nepasiekė maždaug 20 vagonų apsaugos priemonių

žala – daugiau nei 900 tūkst. eurų; atnaujinta 13.24
9
Greitoji pagalba

Lietuvoje

2021.04.22 17:13

Tragedija Vilniuje: šalia daugiabučio namo rastas mirusio mažamečio kūnas

pareigūnai kol kas neatmeta įvairių mirties versijų
Jaroslavas Narkevičius

Lietuvoje

2021.04.22 13:47

Narkevičius nenumano, kur įtariamai galėjo dingti apsaugos priemonių siunta, buvęs viceministras spėja klaidas dokumentuose

„Hoptrans logistics“: prekių trūkumai nebuvo nustatyti; atnaujinta 15.05